Poznań wybrał sprzedawcę energii elektrycznej - POZNAŃ - SPRZEDAŻ ENERGII ELEKTRYCZNEJ - GRUPY ZAKUPOWE - PGE OBRÓT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Poznań wybrał sprzedawcę energii elektrycznej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Poznań wybrał sprzedawcę energii elektrycznej

Poznań wybrał sprzedawcę energii elektrycznej

Aż 37 podmiotów gospodarczych i samorządowych z Poznania i okolic  podpisało z PGE Obrót S.A. umowę na zakup energii elektrycznej. Oznacza to dwukrotny wzrost w tym regionie liczby tzw. punktów poboru energii należących do firm i instytucji, które skorzystały z oferty tej Spółki.

Organizatorem i zamawiającym przetarg był Urząd Miasta Poznania, który  kupuje – w ramach grupy zakupowej – energię elektryczną od PGE Obrót S.A. od 2012 r. Tym razem do przetargu dołączyły jeszcze ościenne miasta i gminy.

 – Spośród 6 ofert wybraliśmy najkorzystniejszą, czyli ofertę PGE Obrót S.A. Nie bez znaczenia jest też fakt, że  PGE Obrót S.A., spółka z którą współpracujemy prawie dwa lata, jest sprawdzonym partnerem dla obsługi tak dużej grupy zakupowej – mówi Wiesław Kalina, Dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Urzędu Miasta w Poznaniu.

Obecni oraz nowi klienci z grupy zakupowej kontrakt na zakup energii podpisali do końca 2014r. Wolumen  wynosi ok. 270 GWh, czyli w porównywalnym okresie sprzedaży jest wyższy o 35 proc. od tego, który Poznań zakontraktował z PGE Obrót  S.A. prawie dwa lata temu.

Energia będzie sprzedawana dla Poznania oraz ościennych miast i gmin na potrzeby m.in.: oświetlenia ulicznego, szpitali, szkół, ośrodków kultury, straży pożarnej, spółek infrastrukturalnych. W sumie zakupiona energia popłynie w ponad 2700 punktach poboru.

 – Wygrany przetarg jest dowodem na to, że nasza Spółka ma bardzo konkurencyjną ofertę. Nasi Klienci dostrzegają również to, że staramy się rozumieć ich potrzeby i dostosowywać nasze oferty do indywidualnych oczekiwań. Dotyczy to zarówno dużych odbiorców, jak i instytucji oraz małych i  średnich firm – mówi Paweł Prządka, Prezes PGE Obrót S.A. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl