Oprawy LUG Light Factory finalistami TOP DESIGN award 2016 - MTP - LUG LIGHT FACTORY - OPRAWY LED - TOP DESIGN AWARD
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Oprawy LUG Light Factory finalistami TOP DESIGN award 2016
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oprawy LUG Light Factory finalistami TOP DESIGN award 2016

Oprawy LUG Light Factory finalistami TOP DESIGN award 2016
fot. POWERLUG LED

Oprawy URBANO LED, POWERLUG LED i TINO LB LED zostały nominowane do nagrody głównej w konkursie TOP DESIGN award 2016, przyznawanej w ramach wydarzenia arena DESIGN na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

URBANO LED – nowoczesna oprawa oświetlenia ulicznego wraz z POWERLUG LED - multifunkcyjnym naświetlaczem na źródła światła LED oraz TINO LB LED - projektorem przeznaczonym do kreowania światła w obiektach handlu, kultury i sztuki - zostały wyróżnione za swoje wyjątkowe wzornictwo. Jury konkursu TOP DESIGN award 2016 pod przewodnictwem Bogumiły Jung, prezes Stowarzyszenia Projektantów Form Przemysłowych, nominowało je do nagrody głównej w kategorii „Oświetlenie”.

Top DesignURBANO LED
TINO LB LEDPOWERLUG LED 


Konkurs TOP DESIGN award 2016 odbywa się w ramach arena DESIGN, jedynego w Polsce wydarzenia, które tworzy przestrzeń dla międzynarodowych spotkań biznesowych producentów i projektantów. Arena DESIGN to zarazem forum dla najnowszych trendów w dziedzinie designu. Jury konkursowe, tworzone przez specjalistów z dziedziny designu i wzornictwa, brało pod uwagę innowacyjność produktów, zastosowane do ich wytworzenia materiały, ergonomiczne rozwiązania, a także wpływ na środowisko naturalne. URBANO LED, POWERLUG LED I TINO LB LED w najwyższym stopniu spełniły te kryteria, jak również wzbudziły zainteresowanie swoim unikatowym designem.

Zwycięzców konkursu TOP DESIGN award 2016 poznamy już 8 marca 2016 roku. Zapraszamy do odwiedzenia arena DESIGN, które odbędzie się w dniach 8.03 – 11.03.2016 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Źródło: LUG

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl