Rozwiązania Sabur na targach AUTOMATICON 2016 - AUTOMATYKA - SABUR - SAIA BURGESS CONTROLS - AUTOMATICON 2016
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rozwiązania Sabur na targach AUTOMATICON 2016
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rozwiązania Sabur na targach AUTOMATICON 2016

Rozwiązania Sabur na targach AUTOMATICON 2016
fot. Sabur

XXII edycja targów AUTOMATICON odbyła się w pierwszych dniach marca w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Na stoisku firmy Sabur zwiedzający mogli obejrzeć ekspozycję poświęconą m.in. gotowym i praktycznym rozwiązaniom automatyki dla infrastruktury.

Dużym zainteresowaniem cieszył się prezentowany na targach system monitoringu i sterowania dla obiektów rozproszonych (jak pompownie, tłocznie czy węzły cieplne), a także nowe funkcje Sterownika Węzła Cieplnego SWC. Oprócz tego firma Sabur pokazała system redundancji procesorów i komunikacji zbudowany w oparciu o sterowniki rodziny Saia PCD3.Power firmy Saia Burgess Controls.

Wśród nowości sprzętowych i programowych prezentowaliśmy serię paneli operatorskich Esaware firmy ESA, łączących funkcje wizualizacji i sterowania i przeznaczonych do rozbudowy za pomocą we/wy lokalnych. A oprócz nich ‒ nowe sterowniki firmy Saia Burgess Controls: jednostki nadrzędne serii E-Line oraz modułowe sterowniki rodziny Saia PCD2 z czterema slotami.

Z myślą o zwiedzających firma Sabur przygotowała na targi specjalną ofertę na zestawy startowe E-Line, Esaware,Asem Ubiquity i PCD1.Room. Informacje o promocjach dostępne są TUTAJ.

Rozwiązania Sabur na targach AUTOMATICON 2016

www.sabur.com.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl