Nowości ASTOR na targach Automaticon 2016 - ASTOR - ASTRAADA - SMARTWATCH - AUTOMATICON 2016
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowości ASTOR na targach Automaticon 2016
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowości ASTOR na targach Automaticon 2016

Nowości ASTOR na targach Automaticon 2016
fot. ASTOR

Najnowsze produkty marki Astraada, w tym sterowniki PLC serii Astraada One, układy serwonapędowe Astraada DRV, a także konkurs, w którym główną nagrodą będzie inteligentny zegarek typu smartwatch – to główne atrakcje przygotowane przez ASTOR dla odwiedzających targi Automaticon 2016. Jedno z najważniejszych w kraju wydarzeń dla profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej odbędzie się w dniach 1-4 marca w warszawskim Centrum Targowym EXPO XXI. Stoisko Astraady znaleźć będzie można w hali 1, pod oznaczeniem C2.

Podczas tegorocznej edycji targów Automaticon, ASTOR zaprezentuje produkty marki własnej Astraada. Wśród nich znajdzie się nowa linia kompaktowych i modułowych sterowników PLC serii Astraada One, przeznaczonych do sterowania maszynami oraz małymi i średnimi aplikacjami automatyki przemysłowej i budynkowej. Kolejnymi produktami tej marki, które będzie można zobaczyć podczas targów, są panele operatorskie Astraada HMI Panel, przemienniki częstotliwości serii Astraada DRV, a także systemy komunikacji przemysłowej Astraada Net. Odwiedzający stoisko marki Astraada będą mieli także szansę na wygranie inteligentnego zegarka typu smartwach, a także szeregu e-szkoleń, w ramach konkursu na „Najszybszego Automatyka”. Wyścig konkursowy będzie trwał na stoisku przez cały czas targów.

 – Z roku na rok staramy się poszerzać naszą ofertę prezentowanych na targach Automaticon, praktycznych produktów dla automatyki przemysłowej. W tym roku postanowiliśmy postawić na „gwiazdę” ASTORA, czyli produkty naszej własnej marki Astraada, które są dedykowane w szczególności dla polskich przedsiębiorstw i klientów potrzebujących odpowiednich funkcjonalności dla mniejszych systemów sterowania. Astraada powstała po roku 2010, a obecnie liczy już 9 grup produktów, które mogą ze sobą współpracować. To efekt wsłuchiwania się w potrzeby rynku i chyba rzeczywiście udało nam się trafić w niszę, bo mamy już 1200 klientów, korzystających z ponad 12 000 urządzeń. To nasz najbardziej rosnący w siłę produkt, więc zasłużył na miano „gwiazdy” – podsumowuje Stefan Życzkowski, prezes firmy ASTOR.

Międzynarodowe Targi Automatyki i Robotyki Automaticon 2016 to już 22 edycja jednego z największych spotkań dla profesjonalistów z branży automatyki przemysłowej. Podczas ubiegłorocznych targów na 11 000 m2 spotkało się 316 wystawców reprezentujących 740 firm, a liczba odwiedzających przekroczyła 11 tys. osób. ASTOR pojawia się na targach od 2001 roku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ASTOR Sp. z o. o.
ul. Smoleńsk 29, Kraków
tel.  124286300
fax.  124286309
www.astor.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl