Więcej zmiennych w pakiecie SCADA Premium HMI - SCADA - HMI - WIZUALIZACJA PROCESÓW PRZEMYSŁOWYCH - SABUR - APLIKACJE WIZUALIZACYJNE - ASEM - PREMIUM HMI
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Więcej zmiennych w pakiecie SCADA Premium HMI
drukuj stronę
poleć znajomemu

Więcej zmiennych w pakiecie SCADA Premium HMI

Więcej zmiennych w pakiecie SCADA Premium HMI
fot. Sabur

Premium HMI firmy ASEM to nowoczesne środowisko do tworzenia aplikacji wizualizacyjnych – od prostych interfejsów użytkownika do platform nadrzędnych SCADA. Najnowsza wersja pakietu wprowadza kilka istotnych usprawnień, w tym większą liczbę zmiennych dla paneli HMI i zaawansowaną obsługę za pomocą dotykowych gestów.

Do najważniejszych funkcjonalności i zmian wprowadzonych w pakiecie Premium HMI w wersji nr 4.0.1153 należą:

- Więcej zmiennych i alarmów dla paneli HMI

Liczba zmiennych (przeznaczonych do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi) dostępnych w pakiecie Premium HMI w wersji WinCE Advanced została podwojona i w tej chwili wynosi 8192. Liczba alarmów rejestrowanych w wersji Basic, także dla systemu WinCE, wzrosła do 1024. Limit alarmów rejestrowanych w pakietach Advanced, zarówno dla Win CE, jak i Win 32 (na komputery IPC) został zwiększony do 4096.

- Zwiększona liczba klientów webowych dla paneli HMI

Zdalny dostęp do aplikacji wizualizacyjnych w panelach HMI z będzie mógł być realizowany z 4 klientów webowych jednocześnie.

- Większa funkcjonalność protokołu SIEMENS S7 Profinet

Z użyciem drajweru S7 Profinet w nowej wersji środowiska zmienne będzie można importować bezpośrednio z TIA Portalu, a komunikacja ze sterownikami rodzin S7-1200 i S7-1500 firmy Siemens będzie się mogła odbywać za pomocą adresowania absolutnego i symbolicznego (dotychczas tylko absolutnego).

- Szeroka gama gestów obsługiwanych przez urządzenia z matrycą typu multitouch

Wersje pakietu przeznaczone dla systemów Win CE i Win 32 będą obsługiwać więcej gestów w technologii wielodotyku. Zaznaczone palcami obiekty będzie można przesuwać w pionie i poziomie, rozciągać i zmniejszać.

Pakiet Premium HMI w wersji 4.0.1153 zostanie udostępniony w pierwszym kwartale 2016 roku. Oprogramowanie będzie instalowany we wszystkich nowych platformach sprzętowych producenta m.in. panelach operatorskich HMI40 i panelach PAC serii LP2200.

Więcej na temat oprogramowania

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl