Wygraj profesjonalną walizkę narzędziową dla elektryka - KONKURS - NARZĘDZIA RĘCZNE - PRACE POD NAPIĘCIEM - WIHA - COSIW
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wygraj profesjonalną walizkę narzędziową dla elektryka
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wygraj profesjonalną walizkę narzędziową dla elektryka

Wygraj profesjonalną walizkę narzędziową dla elektryka
fot. Wiha

Od września startuje konkurs organizowany przez firmę Wiha pod patronatem Centralnego Ośrodka Szkolenia i Wydawnictw Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP COSiW). Główna nagroda to całkowita nowość w ofercie niemieckiego producenta – profesjonalna walizka serwisowa Wiha competence XXL z kompletem 115 narzędzi VDE dla elektryków.

Konkurs pod hasłem „cały warsztat ze sobą, gdziekolwiek jesteś” będzie trwał przez cały wrzesień.

Inicjatywa ma na celu zwrócenie uwagi profesjonalistów na aspekty bezpieczeństwa, które wiążą się z właściwą konserwacją, przechowywaniem oraz użytkowaniem narzędzi ręcznych do pracy w pod napięciem do 1000 V AC.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy jedynie wypełnić ankietę dotyczącą osobistych przyzwyczajeń odnośnie używania i przechowywania narzędzi ręcznych. Uczestnicy konkursu będą mieli okazję podzielić się własnym doświadczeniem w zakresie konserwacji i dbałości o kondycję narzędzi, a tym samym bezpieczeństwa ich pracy.

Wartość nagrody - walizki w rozmiarze XXL to 4900 zł netto.

Więcej niż zwykła skrzynka narzędziowa

Główną nagrodą w konkursie jest profesjonalna walizka serwisowa Wiha competence XXL z kompletem 115 elementów – wysokiej jakości narzędzi VDE przeznaczonych do pracy w obszarze pod napięciem do 1000 V AC. Zestaw zaprojektowano w pierwszej kolejności z myślą o grupie elektryków, elektromonterów czy konserwatorów sieci elektrycznych, którzy w codziennej pracy stoją przed szczególnie wymagającymi zadaniami. Specyfika ich działalności wymaga nie tylko korzystania z izolowanych, atestowanych narzędzi do pracy pod napięciem, nierzadko w małych przestrzeniach, ale także mobilności oraz wysokiej sprawności, pozwalającej na sprawny transport narzędzi pomiędzy obiektami. Oczywiście, ze względu na wysoką jakość wykonania, narzędzia z powodzeniem można używać także na co dzień w warsztatach serwisowych, samochodowych, czy nawet hobbystycznie.

Walizka Wiha competence występuje w dwóch wersjach: XXL i XL. Obie wersje różnią się miedzy sobą ilością elementów (XXL – 115, XL – 80) oraz wersją mobilności (XXL – kółka inline, XL – pasek na ramię). To wyjątkowo obszerny asortyment narzędzi izolowanych znajdujący się w wytrzymałej, stabilnej i bezpiecznej skrzynce wyposażonej w mechanizm bezpiecznego hamulca w klapie. Przegródki walizek zostały zaprojektowane z myślą o sprawnej i mobilnej pracy, która gwarantuje szybki i bezproblemowy dostęp do aktualnie potrzebnych narzędzi.

Zestawy obejmują rozwiązania tworzone w oparciu o doświadczenia profesjonalistów, dlatego cechuje je maksymalna funkcjonalność, niezawodność, bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Wśród nich można znaleźć m.in. uchwyt na bity LiftUp electric z magazynkiem, wielozadaniowe szczypce instalacyjne TriCut, przełączalne, wysokowydajne szczypce do cięcia bocznego BiCut czy komplet wkrętaków SlimFix do głęboko osadzonych elementów śrubowych i sprężynowych.

Więcej informacji: Wiha

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (2)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Został już ogłoszony zwycięzca tego konkursu?
No avatar
Gość
cacko
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl