Potężny sterownik z Profibusem DP i aplikacją do zarządzania zużyciem mediów - PLC - SABUR - MIERNIK ZUŻYCIA ENERGII - ZARZĄDZANIE ZUŻYCIEM ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Potężny sterownik z Profibusem DP i aplikacją do zarządzania zużyciem mediów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Potężny sterownik z Profibusem DP i aplikacją do zarządzania zużyciem mediów

Potężny sterownik z Profibusem DP i aplikacją do zarządzania zużyciem mediów
źródło: Sabur

PCD3.M5560 to sterownik PLC rodziny Saia PCD3 Power firmy Saia Burgess Controls wyposażony w interfejsy komunikacyjne Profibus DP i Ethernet. Dodatkowo urządzenie ma wbudowaną aplikację S-Monitoring do monitoringu i zarządzania zużyciem energii elektrycznej i innych mediów.

Sterowniki serii PCD3 Power są stworzone na potrzeby najbardziej wymagających instalacji i obsługi szybkozmiennych procesów. Wyposażone w potężniejsze procesory przetwarzają aplikacje trzykrotnie szybciej od pozostałych sterowników w rodzinie Saia PCD3. Oprócz tego pozwalają na wgrywanie programu bez zatrzymywania pracy urządzenia. Urządzenia charakteryzuje przemysłowa jakość i cykl życia planowany na minimum 20 lat. Podobnie jak wszystkie sterowniki szwajcarskiego producenta PCD3 Power mają także wbudowaną technologię Automation Server (funkcje dostępne w modelach z portem Ethernet; PLC bez Ethernetu są wyposażone w web-serwer). Automation Serwer zapewnia wbudowane serwery WWW, SMTP i FTP, możliwość eksportu danych do plików CSV, obsługę skryptów CGI, pamięci Flash z systemem plików i kart SD. Umożliwia także integrację z systemami automatyki innych dostawców bez konieczności dodatkowych prac inżynierskich i ponoszenia kosztów związanych z rozszerzaniem możliwości komunikacyjnych.

W PCD3.M5560 można uruchomić aplikację S-Monitoring (dostępną bezpłatnie), która służy do zarządzania zużyciem energii elektrycznej i innych mediów. Pozwala ona w prosty i ekonomiczny sposób rozpocząć zarządzanie zużyciem mediów w przedsiębiorstwie.

PCD3 Power są wyposażone w czterokrotnie szybsze procesory od stosowanych w dotychczasowych modelach tej rodziny. Ponieważ część tej prędkości jest wykorzystywana przez funkcjonalności systemu operacyjnego, zauważalna szybkość przetwarzania aplikacji jest trzykrotnie wyższa. PCD3 Power mają także podwojone zasoby pamięci wewnętrznej ‒ użytkownik ma do dyspozycji 2 MB pamięci flash na program i 1MB pamięci SRAM na dane. Jednostka bazowa sterownika wyposażona jest także w 16 MB wbudowanej pamięci flash z systemem plików.

Zasoby systemowe PCD3 Power są wystarczające do uruchomienia aż do trzynastu interfejsów komunikacyjnych w jednym urządzeniu. Umożliwia to realizację nawet najbardziej ambitnych zadań, np. równoczesną pracę w sieciach BACnet i LON-IP.

PCD3 Power są w pełni kompatybilne z pozostałymi PLC, kasetami rozszerzeń, modułami we/wy zdalnych i lokalnych, komunikacyjnymi, funkcyjnymi i innymi oraz akcesoriami rodziny PCD3.

Więcej

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl