Potężny sterownik z Profibusem DP i aplikacją do zarządzania zużyciem mediów - PLC - SABUR - MIERNIK ZUŻYCIA ENERGII - ZARZĄDZANIE ZUŻYCIEM ENERGII ELEKTRYCZNEJ
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Potężny sterownik z Profibusem DP i aplikacją do zarządzania zużyciem mediów
drukuj stronę
poleć znajomemu

Potężny sterownik z Profibusem DP i aplikacją do zarządzania zużyciem mediów

Potężny sterownik z Profibusem DP i aplikacją do zarządzania zużyciem mediów
źródło: Sabur

PCD3.M5560 to sterownik PLC rodziny Saia PCD3 Power firmy Saia Burgess Controls wyposażony w interfejsy komunikacyjne Profibus DP i Ethernet. Dodatkowo urządzenie ma wbudowaną aplikację S-Monitoring do monitoringu i zarządzania zużyciem energii elektrycznej i innych mediów.

Sterowniki serii PCD3 Power są stworzone na potrzeby najbardziej wymagających instalacji i obsługi szybkozmiennych procesów. Wyposażone w potężniejsze procesory przetwarzają aplikacje trzykrotnie szybciej od pozostałych sterowników w rodzinie Saia PCD3. Oprócz tego pozwalają na wgrywanie programu bez zatrzymywania pracy urządzenia. Urządzenia charakteryzuje przemysłowa jakość i cykl życia planowany na minimum 20 lat. Podobnie jak wszystkie sterowniki szwajcarskiego producenta PCD3 Power mają także wbudowaną technologię Automation Server (funkcje dostępne w modelach z portem Ethernet; PLC bez Ethernetu są wyposażone w web-serwer). Automation Serwer zapewnia wbudowane serwery WWW, SMTP i FTP, możliwość eksportu danych do plików CSV, obsługę skryptów CGI, pamięci Flash z systemem plików i kart SD. Umożliwia także integrację z systemami automatyki innych dostawców bez konieczności dodatkowych prac inżynierskich i ponoszenia kosztów związanych z rozszerzaniem możliwości komunikacyjnych.

W PCD3.M5560 można uruchomić aplikację S-Monitoring (dostępną bezpłatnie), która służy do zarządzania zużyciem energii elektrycznej i innych mediów. Pozwala ona w prosty i ekonomiczny sposób rozpocząć zarządzanie zużyciem mediów w przedsiębiorstwie.

PCD3 Power są wyposażone w czterokrotnie szybsze procesory od stosowanych w dotychczasowych modelach tej rodziny. Ponieważ część tej prędkości jest wykorzystywana przez funkcjonalności systemu operacyjnego, zauważalna szybkość przetwarzania aplikacji jest trzykrotnie wyższa. PCD3 Power mają także podwojone zasoby pamięci wewnętrznej ‒ użytkownik ma do dyspozycji 2 MB pamięci flash na program i 1MB pamięci SRAM na dane. Jednostka bazowa sterownika wyposażona jest także w 16 MB wbudowanej pamięci flash z systemem plików.

Zasoby systemowe PCD3 Power są wystarczające do uruchomienia aż do trzynastu interfejsów komunikacyjnych w jednym urządzeniu. Umożliwia to realizację nawet najbardziej ambitnych zadań, np. równoczesną pracę w sieciach BACnet i LON-IP.

PCD3 Power są w pełni kompatybilne z pozostałymi PLC, kasetami rozszerzeń, modułami we/wy zdalnych i lokalnych, komunikacyjnymi, funkcyjnymi i innymi oraz akcesoriami rodziny PCD3.

Więcej

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl