LUG wchodzi w końcową fazę budowy nowej fabryki opraw LED - FABRYKA - LUG LIGHT FACTORY - LUG - OPRAWY LED
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG wchodzi w końcową fazę budowy nowej fabryki opraw LED
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG wchodzi w końcową fazę budowy nowej fabryki opraw LED

LUG wchodzi w końcową fazę budowy nowej fabryki opraw LED
fot. LUG

Wraz ze wzrostem globalnego popytu na nowoczesne rozwiązania oświetleniowe firma LUG Light Factory zwiększa swoje możliwości w zakresie badań i produkcji opraw oświetleniowych wyposażonych w wysokiej jakości wydajne źródła światła LED.

LUG, jeden z czołowych europejskich producentów profesjonalnych opraw oświetleniowych, wchodzi w końcową fazę budowy nowej fabryki, w całości poświęconej produkcji rozwiązań oświetleniowych w technologii LED.

W nowopowstałym ośrodku, zlokalizowanym w Lubuskim Parku Przemysłowo-Technologicznym mieścić się będzie centrum badawczo-rozwojowe firmy oraz kompleks hal do produkcji nowoczesnej elektroniki. Dzięki skupieniu tych dwóch komórek w jednym miejscu, rozwiązania wypracowane przez dział badań i rozwoju będą mogły być szybko i skutecznie implementowane do produktów marek LUG i FLASH DQ. Wartość inwestycji szacowana jest na około 6 mln zł. W nowym ośrodku badawczo-produkcyjnym firmy zatrudnienie znajdzie około 100 osób

Jest to kolejna, po rozbudowie zielonogórskiej fabryki o część do produkcji komponentów i źródeł światła LED w 2013 r., inwestycja firmy mająca na celu zwiększenie możliwości produkcyjnych i dalszy rozwój w kierunku nowoczesnych technologii oświetleniowych.

LUG wchodzi w końcową fazę budowy nowej fabryki opraw LED

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z 25-letnim doświadczeniem. Firma funkcjonuje na rynku profesjonalnego oświetlenia specjalizując się w produkcji przemysłowych i dekoracyjnych opraw do oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych i architektonicznych.

Źródło: LUG

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl