LUG nagrodzony za projekty oświetleniowe w Lusławicach i Poznaniu - OŚWIETLENIE LED - POZNAŃ - LUG LIGHT FACTORY - RYNEK OŚWIETLENIOWY - EUROPEJSKIE CENTRUM MUZYKI W LUSŁAWICACH
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG nagrodzony za projekty oświetleniowe w Lusławicach i Poznaniu
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG nagrodzony za projekty oświetleniowe w Lusławicach i Poznaniu

LUG nagrodzony za projekty oświetleniowe w Lusławicach i Poznaniu

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. otrzymała dwie nagrody w zorganizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2014 roku.

Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu firmie LUG nagrody głównej w Kategorii Producenci Sprzętu za wykonanie projektu i dostarczenie rozwiązań oświetleniowych do Europejskiego Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Komisja Konkursowa podkreśliła wyjątkowy a zarazem funkcjonalny charakter oświetlenia zastosowanego w obiekcie. Do oświetlenia ECM firma LUG użyła specjalnie dopasowanych dla potrzeb projektu nowoczesnych opraw oświetleniowych w technologii LED.

W Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2014, firma LUG otrzymała również pierwszą nagrodę za uzyskanie bardzo dobrych efektów oświetleniowych i estetycznych na terenie Zintegrowanego Centrum Komunikacji w Poznaniu. Na potrzeby projektu, firma LUG dostarczyła nowoczesne rozwiązania infrastrukturalne do oświetlenia peronów dworca Poznań Główny oraz przystanku Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.

Uroczyste wręczenie nagród wraz z prezentacją nagrodzonych rozwiązań odbędzie się 25 marca podczas specjalnej gali przy okazji Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2015.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl