LUG nagrodzony za projekty oświetleniowe w Lusławicach i Poznaniu - OŚWIETLENIE LED - POZNAŃ - LUG LIGHT FACTORY - RYNEK OŚWIETLENIOWY - EUROPEJSKIE CENTRUM MUZYKI W LUSŁAWICACH
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG nagrodzony za projekty oświetleniowe w Lusławicach i Poznaniu
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG nagrodzony za projekty oświetleniowe w Lusławicach i Poznaniu

LUG nagrodzony za projekty oświetleniowe w Lusławicach i Poznaniu

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o. otrzymała dwie nagrody w zorganizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2014 roku.

Komisja Konkursowa zdecydowała o przyznaniu firmie LUG nagrody głównej w Kategorii Producenci Sprzętu za wykonanie projektu i dostarczenie rozwiązań oświetleniowych do Europejskiego Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach. Komisja Konkursowa podkreśliła wyjątkowy a zarazem funkcjonalny charakter oświetlenia zastosowanego w obiekcie. Do oświetlenia ECM firma LUG użyła specjalnie dopasowanych dla potrzeb projektu nowoczesnych opraw oświetleniowych w technologii LED.

W Konkursie na Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2014, firma LUG otrzymała również pierwszą nagrodę za uzyskanie bardzo dobrych efektów oświetleniowych i estetycznych na terenie Zintegrowanego Centrum Komunikacji w Poznaniu. Na potrzeby projektu, firma LUG dostarczyła nowoczesne rozwiązania infrastrukturalne do oświetlenia peronów dworca Poznań Główny oraz przystanku Poznańskiego Szybkiego Tramwaju.

Uroczyste wręczenie nagród wraz z prezentacją nagrodzonych rozwiązań odbędzie się 25 marca podczas specjalnej gali przy okazji Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2015.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl