Routery zdalnego dostępu nowej generacji eWON obsługujące technologie LAN, Wi-Fi i 3G+ - ROUTER - SIECI PRZEMYSŁOWE - SPS DRIVES - ZDALNY DOSTĘP - EWON - ROUTERY PRZEMYSŁOWE - SPS IPC DRIVES
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Routery zdalnego dostępu nowej generacji eWON obsługujące technologie LAN, Wi-Fi i 3G+
drukuj stronę
poleć znajomemu

Routery zdalnego dostępu nowej generacji eWON obsługujące technologie LAN, Wi-Fi i 3G+

Routery zdalnego dostępu nowej generacji eWON obsługujące technologie LAN, Wi-Fi i 3G+
fot. eWON

Podczas targów SPS IPC Drives firma eWON zaprezentowała eWON Cosy 131 - nową gamę przemysłowych routerów zdalnego dostępu VPN obsługujących opcje łączności w technologiach LAN, Wi-Fi oraz 3G+. Wykorzystując eWON Cosy, konstruktorzy urządzeń oraz producenci sprzętu OEM mają dostęp do PLC i HMI, dzięki czemu mogą rozwiązywać problemy, nie wychodząc z biura.

Model eWON Cosy 131 stanowi rozszerzenie dostępnego na rynku eWON Cosy 141 o nowe funkcje, takie jak Wi-Fi i 3G (nie ma już konieczności korzystania z technologii LAN), port USB umożliwiający podłączenie innych urządzeń szeregowych, czytnik kart SD ułatwiający konfigurację sprzętu w siedzibie klienta oraz konfigurowalny przełącznik LAN/WAN w 4 portach.

Użytkownicy urządzeń przemysłowych coraz częściej wymagają, aby sprzęt, z którego korzystają, mógł pracować przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przy jednoczesnych podwyższonych parametrach dostępności i szybkości reakcji, niezależnie od tego, czy jest to branża opakowań, gastronomiczna, czy inna. eWON Cosy 131 to doskonałe, kompaktowe, przystępne cenowo urządzenie odpowiadające na potrzebę dostępu zdalnego do maszyn. 

Proces podłączania urządzeń zdalnych stał się bardziej złożony wraz z przejściem od technologii tradycyjnych modemów do łączności internetowej. – Sen szybko może stać się koszmarem, jeśli chodzi o zapory ogniowe i rygorystyczne zasady IT na poziomie hali produkcyjnej – mówi Serge Bassem.

eWON Cosy umożliwia inżynierom utrzymania ruchu ustanawianie bezpiecznych połączeń VPN od maszyn do dowolnych miejsc za pomocą Talk2M, rozwiązania eWON w zakresie łączności zdalnej, opartego na chmurze. Router bezproblemowo komunikuje się w ramach sieci lokalnej z PLC i HMI, zezwalając na połączenia zdalne z dowolnego miejsca, nawiązywane za pomocą laptopa, tabletu lub smartfona. – Rozwiązanie eWON Cosy nie wymaga pracy informatyków, a to jest bardzo istotne dla naszych klientów – podsumowuje Bassem. 

Podłączanie maszyn przemysłowych do Internetu to zadanie, które firma eWON realizuje od czasu jej założenia w 2001 roku. W ciągu 13 lat technologia dostępu zdalnego ewoluowała, odchodząc od tradycyjnych linii kablowych na rzecz Internetu z łączami LAN oraz łącznością komórkową i bezprzewodową. Aby stawić czoła tym zmianom, nowy eWON Cosy 131 oferuje wszechstronne możliwości łączności, obsługując technologie LAN, Wi-Fi oraz 3G.

 – Różnorodne możliwości łączności to coś, co konstruktorzy maszyn doceniają szczególnie, mogąc wybrać tę technologię, która pasuje do danego zastosowania, co ułatwia im wdrażanie rozwiązań – objaśnia Serge Bassem, prezes eWON. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl