Danfoss Poland nagrodzony w konkursie European Business Awards - NAGRODA - DANFOSS
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Danfoss Poland nagrodzony w konkursie European Business Awards
drukuj stronę
poleć znajomemu

Danfoss Poland nagrodzony w konkursie European Business Awards

Danfoss Poland nagrodzony w konkursie European Business Awards
fot. Danfoss

Danfoss Poland został uhonorowany tytułem National Champion w prestiżowym konkursie European Business Awards, sponsorowanym przez RSM International, wspieranym przez liderów biznesu, ludzi nauki oraz przedstawicieli świata mediów i polityki z całej Europy.

Konkurs European Business Awards jest organizowany po raz ósmy i w tym roku bierze w nim udział ponad 24.000 firm z 33 krajów europejskich. 709 firm z całej Europy wybrano na National Champions, co oznacza, że przechodzą do drugiego etapu konkursu. Danfoss Poland będzie konkurował z innymi firmami o nagrodę w kategorii „The Award for Environmental and Corporate Responsibility”. Panel sędziowski składający się z liderów biznesu, ludzi nauki i przedsiębiorców obejrzy przygotowane przez firmy filmy wideo i nagrodzi najlepszych z tej grupy tytułem „Ruban d’Honneur”. Firmy, które otrzymają ten tytuł, przejdą do wielkiego finału w 2015 roku. Wszystkie firmy, którym przyznano tytuł National Champions wezmą też udział w publicznym głosowaniu, które wyłoni „Public Champions’” dla każdego kraju. W zeszłym roku oddano ponad 93000 głosów, a stronę EBA w czasie trwania konkursu odwiedziło ponad 400000 osób.

Sędziowie oceniający firmy biorące udział w konkursie European Business Awards są w pełni niezależni i nie otrzymują żadnych osobistych ani finansowych korzyści związanych z procesem oceny. Dotychczas zasiadali w nim m.in.: Karel De Gucht (Europejski Komisarz ds. Handlu), Yves Leterme (były premier Belgii), Jose Aznar (były premier Hiszpanii), Arnold Rüütel (były premier Estonii), Emil Constantinescu (były prezydent Rumunii), Petar Stoyanov (były prezydent Bułgarii), Isidoro Unda (CEO Atradius), Peter Brabeck-Lethmathe (były CEO Nestle), Gilbert Ghostine (Dyrektor Zarządzający Diageo Continental Europe).

 – Jesteśmy dumni, że zostaliśmy wybrani do reprezentowania Polski jako National Champion. European Business Awards cieszy się dużym uznaniem jako konkurs wyróżniający najbardziej dynamiczne firmy w Europie i bardzo cieszymy się na możliwość wzięcia udziału w kolejnym etapie, w którym będziemy mogli dokładniej wyjaśnić, jak osiągamy sukcesy w biznesie – powiedział Adam Jędrzejczak, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Danfoss Poland.

 – Gratulujemy firmie Danfoss Poland. Tytuł National Champion to wielkie osiągniecie i życzymy jej szczęścia w kolejnym etapie. Konkurs European Business Awards odnosi coraz większe sukcesy, inspirując firmy do większych sukcesów i pomagając budować przewagę konkurencyjną firm w całej Europie – powiedział Adrian Tripp, CEO European Business Awards.

Konkurs European Business Awards jest wspierany od początku przez głównego sponsora i promotora - RSM International, siódmą co do wielkości sieć audytorską, podatkową i doradczą na świecie, posiadającą silną obecność w Europie. Został on zorganizowany w celu wyrażania uznania i nagradzania najlepszych praktyki innowacji w europejskiej społeczności biznesowej. Przystąpienie do konkursu jest bezpłatne i jest on otwarty dla wszystkich organizacji o dowolnej wielkości i z dowolnego sektora. Więcej informacji o konkursie i jego zwycięzcach na: businessawardseurope.com   

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl