Więcej wejść analogowych w sterownikach PCD2/3 - AUTOMATYKA - SABUR - SAIA BURGESS CONTROLS - DEVICE CONFIGURATOR
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Więcej wejść analogowych w sterownikach PCD2/3
drukuj stronę
poleć znajomemu

Więcej wejść analogowych w sterownikach PCD2/3

Więcej wejść analogowych w sterownikach PCD2/3

Saia PCD2/3.W380 firmy Saia Burgess Controls to moduły indywidualnie konfigurowanych wyjść analogowych do sterowników rodzin PCD1.M2, PCD2.M5, PCD3 oraz kaset Smart RIO PCD3.T66x.

Moduły zawierają 8 wejść z rozdzielczością do 13 bitów, każde z nich można indywidualnie konfigurować za pomocą narzędzia Device Configurator dostępnego w pakiecie PG5 Controls Suite (środowiska programistycznego wszystkich sterowników i paneli Saia PCD). Otwieranie obudowy modułu i podłączenie zworki nie jest już konieczne. Każde wejście wyposażone jest w dwa zaciski. PCD2/3.W380 obsługują następujące sygnały: 0 … 10V, +/- 10V, 0 (4) … 20mA i czujniki temperatury: Pt / Ni 1000, a także NTC10k / NTC20k.

Szerokie zakresy pomiarowe umożliwiają współpracę z wieloma urządzeniami peryferyjnymi różnych producentów, czym zwiększają elastyczność i efektywność ekonomiczną instalacji automatyki.
PCD2/3.W380 z powodzeniem mogą być stosowane w aplikacjach, w których prędkość przetwarzania danych jest kluczowa. Każda wartość kanału jest aktualizowana w wewnętrznym buforze co 680 µs co oznacza, że każda wartość wejściowa jest odświeżana z częstotliwością 1,5 kHz.
PCD2

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
SABUR Sp. z o.o.
SABUR Sp. z o.o.
ul. Puławska 303, Warszawa
tel.  22 549 43 53
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl