Aplikacja Panasonic pomaga wybrać odpowiednie baterie - ZASILANIE - BATERIE - AKUMULATORY - PANASONIC - APLIKACJE MOBILNE - BATTERY FINDER
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Aplikacja Panasonic pomaga wybrać odpowiednie baterie
drukuj stronę
poleć znajomemu

Aplikacja Panasonic pomaga wybrać odpowiednie baterie

Aplikacja Panasonic pomaga wybrać odpowiednie baterie

Aplikacja Panasonic Battery Finder w wersji 2.0 jest już dostępna na smartfony, tablety, laptopy i komputery osobiste.

 

Użytkownicy poszukujący właściwych baterii i akumulatorów do swoich projektów otrzymali specjalne narzędzie ułatwiające wybór odpowiedniego źródła zasilania przygotowane przez firmę Panasonic. Najnowsza wersja aplikacji Battery Finder jest kompilacją setek baterii przemysłowych, z bogactwem informacji, zdjęć i filmów na temat technologii akumulatorowych. Za pomocą tego narzędzia, użytkownicy zawsze będą w stanie rozpoznać najbardziej odpowiednie baterie do ich zastosowań. Ponadto dostępna jest także aplikacja webowa, zoptymalizowana dla komputerów i tabletów.

Wiertarki akumulatorowe, systemy zasilania awaryjnego UPS, czujniki dymu i turbiny wiatrowe - wszystkie to wykonywania swoich zadań potrzebują baterii wysokiej wydajności. Wraz z rosnącą liczbą różnych zastosowań poszerza się także asortyment dostępnych na rynku baterii i akumulatorów. Firmy rozwijające nowe produkty mają coraz trudniejsze zadanie z wyborem właściwego źródła zasilania z całego mnóstwa dostępnych opcji. Nie tylko dlatego, że wybierając baterię nie chodzi tylko o jej wydajność, równie ważne są takie czynniki, jak bezpieczeństwo, trwałość, rozmiary czy rodzaj przyłącza.

Panasonic jest obecnie największym na świecie producentem baterii przemysłowych. Nie dziwi więc fakt, że firma zdecydowała dostarczyć swoim klientom aplikację mobilną, aby ułatwić znalezienie właściwej baterii dla ich potrzeb. Najnowsza, poprawiona wersja 2.0 aplikacji, zoptymalizowana i dostępna online dla komputerów i tabletów, posiada m.in. funkcję eksportu do obrazów i rysunków; łatwiej dostępne są funkcje serwisowe, a interfejs użytkownika bardziej intuicyjny. Wersja on-line zapewnia dodatkową korzyść w postaci funkcji porównania baterii. Zarówno aplikacja na smartfon i aplikacja online odsyła na kanał firmy Panasonic na YouTube, który oferuje obszerny i powiększający się wybór filmów wyjaśniających rozmaite technologie i aplikacje.

Aplikacja skupia w sobie ogromną ilość informacji, w tym na temat różnych baterii Panasonic, arkusze specyfikacji produktów, diagramy, rysunki techniczne i formularze kontaktowe. Dzięki tak rozbudowanej bazie informacji o technologiach zasilania, szczegółowo opisanych grupach produktów oraz filmach ukazujących wewnętrzne funkcjonowanie baterii, jest to cenne narzędzie dla wszystkich projektantów i elektroników.

Battery Finder powstał na zlecenie Aleksandra Berghoffa, Marketing Services Managera w Panasonic Industrial Devices Sales Europe. Nadrzędnym celem aplikacji było zaoferowanie klientom narzędzie, które niesie ze sobą prawdziwą wartość praktyczną i może dostarczać cennej wiedzy każdego dnia pracy.

Aplikacja mobilna jest dostępna na smartfony z systemem Android oraz iOS (iPhone) i można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play oraz AppStore. Aplikację webową można znaleźć na stronie internetowej firmy Panasonic.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
W Ameryce ludzie piszą aplikacje ułatwiające życie a w polsce? Samolot z prezydentem wpada w drzewa, stare dziadki rzucają gównem w tablice pamiątkowe, religijna rozgłośnia radiowa od 20 lat terroryzuje politykę. Jak żyć w takim syfie?
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl