Rittal RiMatrix S Roadshow wchodzi w drugi etap - DATA CENTER - RITTAL - CENTRUM DANYCH - RIMATRIX S - ROADSHOW
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rittal RiMatrix S Roadshow wchodzi w drugi etap
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rittal RiMatrix S Roadshow wchodzi w drugi etap

Rittal RiMatrix S Roadshow wchodzi w drugi etap
fot. Rittal

Uruchamianie najnowocześniejszych systemów IT jeszcze nigdy nie było takie proste: RiMatrix S to kompletne centrum danych, które Rittal dostarcza w ciągu zaledwie sześciu tygodni. Teraz wyposażona w pełni funkcjonalne centrum danych RiMatrix S ciężarówka Rittal wyruszyła w drugie roadshow po całej Europie. Goście w licznych krajach mogą na miejscu przekonać się w jaki sposób zbudowane ze standardowych i modułowych komponentów rozwiązanie spełnia ważne wymogi bezpieczeństwa inwestycji, efektywności energetycznej i elastyczności IT.

Standardowe centrum danych RiMatrix S ponownie wyrusza na wielkie tournee po Europie. Czarna ciężarówka Rittal RiMatrix S z zainstalowanym w kontenerze centrum danych będzie w rozjazdach nieprzerwanie późnego lata. W Polsce kontener będzie można obejrzeć w dniach 23-27 czerwca:

  • 23.06. Gdańsk
  • 24.06. Warszawa
  • 25.06. Kraków
  • 26.06. Katowice
  • 27.06. Wrocław

Rittal RiMatrix S to kompletne i w pełni funkcjonalne centrum danych o krótkich terminach dostawy i umożliwiające możliwie jak najszybszy montaż firmowego IT. Oszczędzająca czas alternatywa dla indywidualnej budowy data center przekonuje wstępnie zaprojektowanymi, skonfigurowanymi i wzajemnie dopasowanymi modułami o określonych parametrach efektywności i mocy. Rozwiązanie to jest idealnie przystosowane do wymogów małych i średnich przedsiębiorstw, które zyskują na krótkich terminach dostaw i łatwej adaptacji do własnej infrastruktury budowlanej. Szafy, klimatyzacja, rozdział i zabezpieczenie energii oraz monitoring tworzą harmonijny i idealnie dopasowany zespół.

 – RiMatrix S Roadshow oferuje decydentom i zainteresowanym z branży IT możliwość osobistego przekonania się o zaletach tego centrum danych. To standardowe i wzajemnie dopasowane rozwiązanie, w którego skład wchodzą szafy, systemy chłodzenia, zasilanie elektryczne i monitoring, jest pionierskie. Jednak jedyne w swoim rodzaju jest nie tylko rozwiązanie techniczne, lecz także kryjąca się za nim koncepcja gwarantowanego współczynnika PUE (Power Usage Effectiveness) wynoszącego nawet 1,15, a przez to możliwości dokładnego skalkulowania kosztów eksploatacji. Modułowa konstrukcja zapewnia szybką dostępność, a dzięki temu pozwala realizować inwestycje, które precyzyjnie orientują się na rzeczywiste zapotrzebowanie IT. Jednocześnie RiMatrix S umożliwia elastyczną rozbudowę – komentuje Christoph Caselitz, Członek Zarządu Rittal ds. Sprzedaży Międzynarodowej.

Zapraszamy do uczestnictwa i rejestracji na stronie wydarzenia: www.rimatrixs.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl