Monitorowanie podmorskich kabli w projekcie Baltic 2 - 50HERTZ - SYSTEM MONITOROWANIA - MORZE BAŁTYCKIE - NKT CABLES - PODMORSKI KABEL WYSOKIEGO NAPIĘCIA - KABLE PODMORSKIE - VALCAP
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Monitorowanie podmorskich kabli w projekcie Baltic 2
drukuj stronę
poleć znajomemu

Monitorowanie podmorskich kabli w projekcie Baltic 2

Monitorowanie podmorskich kabli w projekcie Baltic 2
fot. nkt cables

Po udanym wdrożeniu naszego systemu monitorowania VALCAP monitorującego kabel podmorski w projekcie Baltic 2, niemiecki operator systemu przesyłowego energii elektrycznej 50Hertz postanowił ponownie zlecić firmie nkt cables monitorowanie projektu Baltic 2.

Zarówno Baltic 1 i jak i Baltic 2 są ważnymi podmorskimi połączeniami kablowymi w Morzu Bałtyckim, które są używane do transportu energii wiatrowej z farm wiatrowych na morzu Baltic 1 i Baltic 2 do lądowej sieci 50Hertz. System monitoringu pozwala na wykorzystanie do tego celu dodatkowych zdolności przesyłowych, a tym samym zapewnia korzyści finansowe i techniczne.

System monitoringu VALCAP to unikalne rozwiązanie oferowane przez nkt cables, które w sposób ciągły monitoruje temperaturę kabla i zdolności przesyłowe kabli energetycznych. Bierze pod uwagę wpływ zmieniających się warunków środowiska w otoczeniu kabli energetycznych oraz zapewnia inteligentny system ostrzegania i alarmowania, który jest zintegrowany z infrastrukturą klienta.

Valcap® i ADAPPRO® to opracowany przez nkt cables system monitorowania, który pomaga na nowo zdefiniować obciążenie sieci i strefy bezpieczeństwa.
Valcap® Security Management System przetwarza informacje w celu zlokalizowania awarii i zidentyfikowania ich przyczyn. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
Czy osoby narodowości Romskiej mogą zgłosić się do udziału w projekcie?
NKT S.A.
ul. Gajowa 3, Warszowice
tel.  +48 32 757 1700
www.nkt.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl