Kanlux świętuje 25 lat na polskim rynku - KANLUX - RYNEK OŚWIETLENIOWY
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Mouser Electronics Poland   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Kanlux świętuje 25 lat na polskim rynku
drukuj stronę
poleć znajomemu

Kanlux świętuje 25 lat na polskim rynku

Kanlux świętuje 25 lat na polskim rynku

1. kwietnia 2014 roku mija dokładnie 25 lat, odkąd Kanlux S.A. pojawił się na polskim rynku. Kiedy ćwierć wieku temu firma zaczynała działalność pod nazwą Kania była niewielkim przedsiębiorstwem z wielkimi planami. Mimo upływu lat i zyskania rangi liczącego się w branży przedsiębiorstwa, codziennej pracy w Kanlux ciągle towarzyszy ten sam entuzjazm i ciepła, rodzinna atmosfera.

W biznesie Kanlux stawia przede wszystkim na ludzi, dlatego z równym zaangażowaniem dba o Klientów, jak i swoich pracowników,  to dzięki nim firma mogła się tak intensywnie rozwijać i zdziałać tak wiele w branży produktów oświetleniowych. Kanlux nie zamierza jednak spocząć na laurach. Zanim osiągnie okrągłą „setkę” planuje jeszcze mocno zaznaczyć swoją obecność na rynku.

Korzystając zatem z tej wyjątkowej okazji Kanlux składa gorące podziękowania na ręce wszystkich Klientów, pracowników, współpracowników oraz zaprzyjaźnionych mediów, zarówno tych z długoletnim stażem i bardzo zaprzyjaźnionych, jak i tych którzy pracują z nami od niedawna. Dziękujemy za zaufanie i wiarę w markę Kanlux. Praca z Państwem do dla nas prawdziwy zaszczyt. Mamy nadzieję, że te 25 lat to dopiero preludium do jeszcze wielu lat owocnej współpracy.  

Z okazji jubileuszu pracownicy Kanlux zrobili właścicielowi firmy niespodziankę. O godzinie 9.00 Bolesław Kania oraz prezes Arkadiusz Chmiel weszli do recepcji Kanlux, witani przez przedstawicieli pracowników oraz zarządy spółek KPE Nieruchomości, Spokey oraz Ideal. Szczera radość na twarzy Pana Bolesława wywołała wśród zgromadzonych burzę oklasków. Kiedy na ręce właściciela powędrowały kwiaty, gorącym życzeniom i podziękowaniom nie było końca. 

Prezes Arkadiusz Chmiel oraz założyciel firmy Bolesław Kania

To jednak było zaledwie preludium. Po podziękowaniu Pana Bolesława przystąpiliśmy do kluczowego punktu programu, czyli odsłonięcia pięknych, szklanych, pamiątkowych tablic przedstawiających portrety założycieli firmy - Bogusława i Bolesława Kania. Obok w gablocie umieszczono również zdjęcia dokumentujące kilka ważnych wydarzeń w historii firmy, na których z niedowierzaniem rozpoznawaliśmy twarze własne oraz naszych kolegów i wspominaliśmy minione lata. Pan Bogusław Kania niezmiennie pozostaje w naszej pamięci, stąd też wydarzeniu temu towarzyszyło wiele emocji. 

Mimo obchodów 25-lecia pracownicy Kanlux nie przerwali pracy ani w biurze, ani w terenie. 1 kwietnia byli obecni w Poznaniu, gdzie miała miejsce kolejna konferencja DESIGN prezentująca nowe trendy w architekturze wnętrz.

Podczas prezentacji oferty produktowej omówiono szereg nowoczesnych opraw architektonicznych wykorzystujących źródła światła led, w tym wielokrotnie nagradzaną pyłoszczelną oprawę SONIC oraz nowość produktowe – panel CODIA LED 6060 i oprawę liniową CODIA LED 8030. Na stoisku firmy Kanlux można było bliżej zapoznać się również z innymi produktami w ofercie, pokazywaliśmy hermetyczną plafonierę ECLERO, projektor na szynę OVID T MTH, ozdobne oczka SEIDY oraz oprawę liniową FADA.

Z okazji trwającego właśnie jubileuszu rozlosowano pięć ledowych lampek TOKA marki Kanlux, wprowadzając tymi praktycznymi prezentami radosny nastrój wśród zgromadzonych gości. 

Kanlux na konferencji DESIGN w Poznaniu

Wkrótce kolejne spotkania z firmą Kanlux: najpierw 16 kwietnia w Krakowie, a następnie 22 maja w Białymstoku. Szczegółowy harmonogram spotkań, wraz z adresami, danymi kontaktowymi do rejestrowania się na konferencji, znajduje się na naszej stronie w sekcji dla architektów i instalatorów: 
http://www.kanlux.pl/pl/konferencje

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Kanlux S.A.
Kanlux S.A.
ul. Objazdowa 1-3, Radzionków
tel.  +48 /32/ 388 74 00
fax.  +48 /32/ 388 74 99
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl