Standardowe centrum danych zabezpiecza procesy biznesowe - RITTAL - CENTRUM DANYCH - INFRASTRUKTURA IT - CEBIT 2013 - RIMATRIX S - REMMERS - WEILING
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Standardowe centrum danych zabezpiecza procesy biznesowe
drukuj stronę
poleć znajomemu

Standardowe centrum danych zabezpiecza procesy biznesowe

Standardowe centrum danych zabezpiecza procesy biznesowe
fot. Weiling

Pod koniec roku 2013 firma Rittal mogła zapisać od razu dwa zamówienia na RiMatrix S. Zarówno dystrybutor produktów ekologicznych, firma Weiling, jak też znana w branży budowlanej na całym świecie grupa Remmers, postawią na zalety, jakie oferuje nowe standardowe centrum danych. Priorytetem dla obu tych średniej wielkości firm była gwarantowana efektywność energetyczna, krótkie terminy dostaw oraz możliwość późniejszej rozbudowy.

Spółka Weiling GmbH jest pionierem w dystrybucji produktów ekologicznych i w ostatnich latach odnotowywała duży wzrost. Dotychczas przedsiębiorstwo korzystało z dwóch serwerowni, które nie mogły już sprostać dalszemu rozwojowi i wysokim wymaganiom dotyczącym dostępności infrastruktury IT. Decydujące znaczenie dla sukcesu handlowego Weiling ma ciągła dostępność dla klientów i realizowanie ich zamówień. Aby osiągnąć jeszcze lepsze zabezpieczenie tych procesów, Weiling postawi na standardowe centrum danych RiMatrix S firmy Rittal.

 – RiMatrix S po raz pierwszy zobaczyliśmy na targach CeBIT 2013 i stwierdziliśmy, że to rozwiązanie Rittal idealnie pasuje do naszych potrzeb. Decydująca dla nas była możliwość szybkiej dostawy w ciągu sześciu tygodni oraz bardzo dobry współczynnik PUE do 1,15 – mówi Michael van Dülmen, szef IT w firmie Weiling.

Poza tym szefowie IT zdecydowali się na RiMatrix S ze względu na wysoki stopień standaryzacji tego rozwiązania. Dzięki temu wraz z dalszym rozwojem biznesu, w każdej chwili możliwa jest przyszła rozbudowa w ramach modułowego systemu RiMatrix S.

RiMatrix S wspiera zobowiązania dostaw 

W ofercie firmy Remmers jest ponad 400 produktów systemowych. Możliwość szybkiej dostawy decyduje o sukcesie tej średniej wielkości firmy z dolnosaksońskiego Löningen. Dodatkowo do istniejącego centrum danych Rittal, Remmers postawi na RiMatrix S w celu optymalnego skompensowania obciążeń w procesie produkcyjnym.

 – Dzięki RiMatrix S mamy teraz w użyciu dwa kompletne i wydajne centra danych – mówi Heiner Stalling, kierownik ds. IT i procesów w Remmers. – W ten sposób nie tylko zabezpieczamy nasze procesy biznesowe, lecz także możemy w każdej chwili dotrzymać naszych zobowiązań produkcyjnych. Dotyczy to dostawy produktów Remmers w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia.

Dzięki Rittal RiMatrix S firma Remmers gwarantuje, że jest w stanie dotrzymać swoich zobowiązań logistycznych.

Dzięki Rittal RiMatrix S firma Remmers gwarantuje, że jest w stanie dotrzymać swoich zobowiązań logistycznych.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl