LUG rozwija eksport opraw oświetleniowych do Wielkiej Brytanii - WIELKA BRYTANIA - OPRAWY OŚWIETLENIOWE - LUG LIGHT FACTORY - LUG - EKSPORT - RYNEK OŚWIETLENIOWY
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG rozwija eksport opraw oświetleniowych do Wielkiej Brytanii
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG rozwija eksport opraw oświetleniowych do Wielkiej Brytanii

LUG rozwija eksport opraw oświetleniowych do Wielkiej Brytanii

Polski producent profesjonalnych opraw oświetleniowych z Zielonej Góry rozpoczyna kolejną fazę ofensywy na rynkach zagranicznych. Tym razem celem jest Wielka Brytania, gdzie LUG posiada już biuro handlowe. Nowopowstała spółka zależna LUG UK Ltd. jest elementem strategii rozwoju eksportu firmy.

Zarząd LUG S.A., po pozytywnej ocenie wniosku przez Radę Nadzorczą podjął uchwałę w sprawie utworzenia nowej spółki zależnej – LUG UK Ltd. Przedmiotem jej działalności będzie sprzedaż opraw oświetleniowych.

 – W przedstawionej w kwietniu br. nowej strategii rozwoju wskazaliśmy, że eksport będzie naszym priorytetem na najbliższe lata. Otwarcie spółki w Wielkiej Brytanii stanowi realizację tych założeń – komentuje Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG S.A.

Emitent na rynku New Connect zapowiedział w swojej strategii, że będzie skupiał się na zwiększeniu penetracji i udziału w rynkach, na których marka LUG i Flash DQ są już obecne. Ponadto nowa spółka zależna uzupełni działalność biura handlowego LUG, które  funkcjonuje już w Londynie.

 – Sygnały płynące z rynku potwierdzają, że w branży oświetleniowej wyodrębniają się nowe modele biznesowo-handlowe. Stopniowo odchodzimy od prostej sprzedaży na rzecz kompleksowych usług świadczonych w centrach konsultacyjno-handlowych. Spółka LUG UK Ltd. to baza, na której zbudujemy kompetencje by takie centrum LUG stworzyć – wyjaśnia Ryszard Wtorkowski.

Wielka Brytania to rynek z bardzo dużym potencjałem - otwarty na nowe technologie i współpracę z polskimi markami.

 – Brytyjska spółka zależna wzmocni naszą obecność w Wielkiej Brytanii. Oczekujemy, że przełoży się to na nasze udziały w rynku brytyjskim i możliwość realizacji jeszcze ciekawszych projektów oświetleniowych – podsumowuje Wtorkowski.

Brytyjska spółka LUG będzie w 100% zależna od spółki matki LUG S.A. Jej kapitał zakładowy wyniesie 5 000 £ i będzie się dzielił na 500 udziałów po 10 £ każdy.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl