Nowe centrum logistyczne dla podmorskich kabli wysokiego i średniego napięcia - ENERGETYKA ODNAWIALNA - ROTTERDAM - HOLANDIA - ELEKTROENERGETYKA - PRZYBRZEŻNE FARMY WIATROWE - NKT CABLES - CENTRA LOGISTYCZNE - OFFSHORE - KABLE PODMORSKIE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe centrum logistyczne dla podmorskich kabli wysokiego i średniego napięcia
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe centrum logistyczne dla podmorskich kabli wysokiego i średniego napięcia

Nowe centrum logistyczne dla podmorskich kabli wysokiego i średniego napięcia
fot. nkt cables

W porcie głębokowodnym w Rotterdamie, w Holandii otwarto nowe Centrum Logistyczne dla kabli podmorskich firmy nkt cables. Centrum o aktualnej wydajności obrotowej produkcji 9000 ton i 4600 ton zostało wdrożone do procesu produkcyjnego nkt cables, aby zapewnić znaczącą wydajność logistyczną.

Dzięki unikatowej technologii łączenia kabli nkt cables może połączyć długie fragmenty pojedynczych kabli, aby stworzyć długie kable podmorskie w jednym odcinku i pozwalając na rozładunek do 6000 ton podczas jednej operacji na jakikolwiek statek kładący kable poprzez optymalne przystosowanie się do każdego konkretnego projektu.

Nowe Centrum Logistyczne nkt cables finalizuje proces produkcyjny podmorskich kabli i tworzy interfejs dla fazy wykonywania projektu. Przybrzeżne centrum w Rotterdamie, wspierane przez własny, wykwalifikowany zespół logistyczny nkt cables, jest zaprojektowane tak, aby obsługiwać rozwijające się europejskie projekty wiatrowe przy pomocy podmorskich kabli o wysokim i średnim napięciu. Przez cały rok centrum jest w stanie zapewnić terminowe dostawy na jakąkolwiek barkę lub wypływający w morze statek kładący kable.

Firma nkt cables przewidziała wystarczającą ilość miejsca na rozbudowę i dodatkową wydajność obrotową, aby uzyskać wysoki poziom elastyczności i przygotować się na przyszłe wymagania w kwestii rosnącego wolumenu kabli. Pod koniec roku 2012 rozpoczęto instalację 9000-tonowej obrotnicy, którą wyróżnia elastyczna koncepcja magazynowania oferująca możliwość dzielenia na zróżnicowane odcinki oraz bezpieczna i niezawodna technologią prowadzenia zapewniająca niezakłóconą obsługę rozładunku.

Dotychczas w nowym centrum w Rotterdamie przeprowadzono z powodzeniem kilka rozładunków z i na różne barki wypływające w morze statki kładące kable. Nawet niezwykle długie kable podmorskie o długości ponad 30 km zostały niedawno załadowane w postaci jednego, nieprzerwanego odcinka.

nkt cables jest silnie zaangażowane w stały dalszy rozwój technologiczny i logistyczny przybrzeżnej energetyki odnawialnej. Centrum Logistyczne nkt cables w Rotterdamie jest jednym ze znaczących kroków milowych koncepcji flow2customer(f2c), która rozpoczęła się w 2010 roku wraz z otwarciem fabryki f2c w niemieckiej Kolonii.

Źródło: nkt cables

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
NKT S.A.
ul. Gajowa 3, Warszowice
tel.  +48 32 757 1700
www.nkt.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl