Falowniki Danfoss dostępne z modułami komunikacyjnymi PROFIBUS i PROFINET - FALOWNIKI - DANFOSS - IP66 - PRZETWORNICE CZĘSTOTLIWOŚCI - PROFIBUS - CHŁODNICTWO - PROFINET - MODUŁY KOMUNIKACYJNE - IP20 - VLT REFRIGERATION DRIVE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Falowniki Danfoss dostępne z modułami komunikacyjnymi PROFIBUS i PROFINET
drukuj stronę
poleć znajomemu

Falowniki Danfoss dostępne z modułami komunikacyjnymi PROFIBUS i PROFINET

Falowniki Danfoss dostępne z modułami komunikacyjnymi PROFIBUS i PROFINET
fot. Danfoss

Począwszy od najnowszej wersji oprogramowania 1.20 przetwornice częstotliwości VLT® Refrigeration Drive FC 103, obsługują obecnie także moduły komunikacyjne VLT ® PROFIBUS DP MCA 101 oraz VLT ® PROFINET MCA 120.

Opcje komunikacyjne podobnie jak w innych seriach mogą być zamawiane wraz z przetwornicą i montowane fabrycznie lub alternatywnie, jako opcja plug-and-play może być zainstalowany w późniejszym terminie. Opcje mogą być również instalowane w starszych napędów, jeśli firmware jest uaktualniony do wersji v. 1.20 lub wyższej.

Zmniejsz koszty z VLT ® Chłodnictwo FC 103 

FC 103 jest dedykowany do aplikacji chłodniczych - napędu wentylatorów, pomp i kompresorów zastosowaniach chłodniczych. Dostępne w rozmiarach od 1,1 - moc 315 kW. Przetwornice są dostępne w stopniach obudowy od IP20 do IP66 dzięki czemu mogą być instalowane i pracować praktycznie w każdym środowisku.

Zaprojektowany z myślą o prostej i szybkiej instalacji VLT® Refrigeration Drive FC 103 zawiera specjalny kreator konfiguracji, który pomaga w uruchomieniu i oparty jest o terminologię chłodniczą.

Łatwa konfiguracja pozwala technika skupić się na koncepcji aplikacji, i sprawia, że ​​programowanie napędu jest efektywne i łatwe. Dodatkowo wbudowane w przetwornicy sterowanie umożliwia dostosowanie wydajności chłodzenia do potrzeby aplikacji.

Źródło: Danfoss

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Danfoss Poland Sp. z o.o.
ul. Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
tel.  022 7550700
fax.  022 7550701
www.danfoss.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl