RS Components pomaga we wdrożeniu najnowszych urządzeń przyciskowych i sygnałowych Siemens - PRZYCISKI STEROWNICZE - SIEMENS - PROFINET - SIRIUS - AS-INTERFACE - IO-LINK - PRZYCISKI - SIRIUS ACT
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności RS Components pomaga we wdrożeniu najnowszych urządzeń przyciskowych i sygnałowych Siemens
drukuj stronę
poleć znajomemu

RS Components pomaga we wdrożeniu najnowszych urządzeń przyciskowych i sygnałowych Siemens

RS Components pomaga we wdrożeniu najnowszych urządzeń przyciskowych i sygnałowych Siemens
fot. RS

Dystrybutor ułatwia konstruktorom maszyn i paneli przejście z poprzedniej wersji przycisków na nową SIRIUS ACT 22 mm.

Firma RS Components jako globalnego, wielokanałowego dystrybutora, podała do publicznej wiadomości, że współpracuje ściśle z firmą Siemens w celu ułatwienia klientom przejścia z poprzedniej wersji przycisków SIRIUS 3SB3 22 mm na nowy model SIRIUS ACT.

W październiku 2017 r. firma Siemens poinformowała, że rozpoczyna stopniowe wycofywanie urządzeń sterujących i sygnalizacyjnych SIRIUS 3SB3 22 mm. Proces ten jest przewidziany na dwa lata, aby klienci mieli wystarczająco dużo czasu na wdrożenie nowej serii przycisków ACT. Od października 2019 r. seria SIRIUS 3SB3 nie będzie już dostępna w ofercie firmy Siemens.

Aby pomóc klientom, takim jak konstruktorzy maszyn i paneli w migracji do serii ACT, firma RS przygotowała wykaz produktów z serii ACT, które stanowią zamienniki serii SB3. W wykazie tym, dostępnym na stronie RS, uwzględniono numery artykułów RS, kody części firmy Siemens, a także inne dane, które zapewnią klientom sprawne przejście na nową serię. Firma RS stworzyła także specjalną stronę w portalu DesignSpark, aby klienci mieli dostęp do wszystkich ważnych informacji i narzędzi w jednym miejscu.

Seria przycisków SIRIUS ACT zapewnia produkty o bardzo nowoczesnym wzornictwie. Obejmują one cztery różne wersje zapewniające klientom dostosowanie do posiadanych urządzeń. Przyciski są wyjątkowo wytrzymałe i zapewniają ochronę klasy IP69K, nawet bez osłony. Urządzenia charakteryzują się również wysoką elastycznością w zakresie komunikacji — można je podłączać za pomocą standardowego okablowania lub bezpośrednio do sterowników za pośrednictwem modułów AS-Interface, IO-Link lub PROFINET. Poza tym przyciski są bardzo łatwe w stosowaniu dzięki prostej instalacji oraz możliwości konfiguracji i składania zamówień online.

Przyciski SIRIUS ACT są dostępne w RS w krajach EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl