Donald Tusk i Angela Merkel odwiedzają stoisko Rittal na targach CeBIT 2013 - EPLAN - DONALD TUSK - ANGELA MERKEL - RITTAL - CENTRUM DANYCH - FRIEDHELM LOH GROUP - CEBIT 2013 - RIMATRIX S - MODULSAFE LEVEL E
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Donald Tusk i Angela Merkel odwiedzają stoisko Rittal na targach CeBIT 2013
drukuj stronę
poleć znajomemu

Donald Tusk i Angela Merkel odwiedzają stoisko Rittal na targach CeBIT 2013

Donald Tusk i Angela Merkel odwiedzają stoisko Rittal na targach CeBIT 2013
fot. Rittal

Pani kanclerz Angela Merkel odwiedzając stoisko wraz polskim premierem Donaldem Tuskiem przekonała się o sile innowacji rodzinnego przedsiębiorstwa. Rittal prezentuje światową nowość RiMatrixS, standardowe data center na zasadzie „klocków Lego“, które ma tylko jeden numer katalogowy i jest instalowane u klienta w ciągu sześciu tygodni.

 – Jesteśmy pierwsi na świecie, którzy poszli tą drogą. Całkowicie nową koncepcją standardowych centrów danych chcemy zmienić zasady gry na rynku IT. Dotychczas centra danych były wyłącznie unikatami. Indywidualne doradztwo, planowanie i ostatecznie budowa z poszczególnych komponentów zajmują czasami nawet dwa lata. Natomiast dzięki RiMatrix S termin dostawy skraca się do sześciu tygodni – podkreślał Friedhelm Loh, właściciel i Przewodniczący Zarządu Rittal. 

Pani Kanclerz była pod wrażeniem: "To szybciej niż dostawa meblościanki lub kuchni".

W tym centrum danych wszystko ma konstrukcję modułową, jest dokładnie prefabrykowane i skalkulowane: Rittal podaje dokładne parametry dotyczące efektywności energetycznej data center, a tym samym przyszłych kosztów eksploatacji. Na stronie internetowej zainteresowani używając konfiguratora mogą zapoznać się z możliwościami systemu i po wprowadzeniu podstawowych danych przeprowadzić kalkulację efektywności.

Rittal – jeden z największych wystawców na CeBIT

Rittal zaprezentował się obu szefom rządów na największych na świecie targach IT jako jeden z największych wystawców. Ten międzynarodowy dostawca szaf sterowniczych i systemów z Herborn przedstawia na ponad 2000 metrów kwadratowych liczne nowości. Należy do nich Modulsafe Level E służący do niezawodnej ochrony ważnych dla firmy danych przed zagrożeniami fizycznymi jak ogień, woda, spaliny lub nieupoważniony dostęp. Do niezawodnego chłodzenia w centrach danych Rittal przedstawia nowe LCP DX, perfekcyjnie dopasowane do środowisk, w których chłodzenia wymagają tylko niektóre komponenty IT.

Rosnące zaangażowanie w kraju partnerskim Polsce

Prezes Rady Ministrów Donald Tusk podczas odwiedzin na stoisku był bardzo zadowolony z rosnącego zaangażowania Rittal w Polsce, kraju partnerskim CeBIT. Rittal wraz z własną spółką córką jest obecny tutaj od 1999 r. i od tego czasu zainstalował systemy o wartości ponad 181 milionów euro. Rittal dysponuje w Polsce dużym centrum logistycznym i wspólnie z siostrzaną spółką Eplan zatrudnia około 100 pracowników.

Friedhelm Loh wita niemiecką kanclerz Angelę Merkel oraz polskiego szefa rządu Donalda Tuska na stoisku targowym Rittal.

Friedhelm Loh wita niemiecką kanclerz Angelę Merkel oraz polskiego szefa rządu Donalda Tuska na stoisku targowym Rittal.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Rittal Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 48, Warszawa
tel.  22 310 06 00
fax.  22 310 06 16
www.rittal.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl