We Wrocławiu zostało otwarte nowoczesne centrum robotyzacji FANUC - ROBOTYKA - OBRABIARKI CNC - WROCŁAW - ROBOTY PRZEMYSŁOWE - SERWONAPĘDY - FANUC - CNC - ROBOTYZACJA - ROBODRILL
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności We Wrocławiu zostało otwarte nowoczesne centrum robotyzacji FANUC
drukuj stronę
poleć znajomemu

We Wrocławiu zostało otwarte nowoczesne centrum robotyzacji FANUC

We Wrocławiu zostało otwarte nowoczesne centrum robotyzacji FANUC
fot. FANUC

Konrad Grohs, prezes FANUC Polska uroczyście otworzył nową siedzibę polskiego oddziału japońskiej firmy FANUC, największego producenta robotów przemysłowych na świecie. Tym samym we Wrocławiu powstało najnowocześniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej centrum robotyzacji, którego celem jest zapewnienie przedsiębiorcom z całej Polski dostępu do najnowszych środków automatyzacji przemysłu, szkoleń w tym zakresie oraz kompleksowych usług doradczych i serwisowych.

Najważniejszym punktem programu był premierowy pokaz centrum robotyzacji, które będzie służyło klientom z całej Polski. Warto wspomnieć, że ośrodek został stworzony w oparciu o najlepsze światowe wzorce i będzie jednym z najlepiej wyposażonych ośrodków tego typu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. FANUC prezentuje tam zarówno roboty przemysłowe, sterowania i serwonapędy CNC jak i wyspecjalizowane obrabiarki CNC (Robodrill).

Polski oddział firmy FANUC stawia sobie za główny cel wsparcie polskich przedsiębiorców w poszukiwaniu optymalnych produktów, które będą odpowiedzią na ich aktualne potrzeby w zakresie zwiększenia przewagi konkurencyjnej, dlatego też wrocławskie centrum łączy funkcje doradczo-sprzedażowe, serwisowo-diagnostyczne oraz ekspozycyjno-edukacyjne.

Polska jest obecnie jednym z najmniej zrobotyzowanych krajów na świecie, dlatego wrocławskie centrum ma na co dzień wspierać polskich producentów w procesie optymalizacji produkcji w zakładach, zmniejszając dystans jaki w tym względzie dzieli Polskę od reszty świata.

Źródło: FANUC

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl