Nowe radiomodemy w ofercie Astor - ASTOR - SATEL - SATELLAR - RADIOMODEM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowe radiomodemy w ofercie Astor
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowe radiomodemy w ofercie Astor

Nowe radiomodemy w ofercie Astor
fot. Radiomodemy SATELLAR

Rodzina cyfrowych radiomodemów SATELLAR, dostępna w ofercie firmy ASTOR została poszerzona o radiomodem SATELLAR-20DS(d), który przeznaczony jest do pracy w paśmie licencjonowanym 400-470 MHz. Urządzenie znajduje zastosowanie w instalacjach przemysłowych cechujących się dużym rozproszeniem geograficznym obiektów.

Producentem radiomodemów SATELLAR-20DS(d) jest fińska firmy SATEL Oy, specjalizująca się w systemach komunikacji bezprzewodowej. Linia radiomodemów SATELLAR została opracowana z myślą o nowoczesnych obiektach przemysłowych, w których sieć szeregowa jest zastępowana przez standard Ethernet. Podstawową cechą różniącą radiomodemy SATELLAR od innych rozwiązań bezprzewodowych dostępnych na rynku jest możliwość pracy na niezależnej (własnej) częstotliwości z wykorzystaniem łącza Ethernet.

W porównaniu z modelem SATELLAR-2DS(d), który dostępny jest w ofercie firmy ASTOR już od poprzedniego roku, nowy radiomodem SATELLAR-20DS(d) oferuje przede wszystkim zwiększoną z 1W do 10W moc nadawczą. Pozwala to na uzyskanie zasięgu komunikacji od kilkunastu do kilkudziesięciu kilometrów. Dzięki pełnej kompatybilności obu rozwiązań możliwe jest optymalizowanie kosztów projektowanego systemu poprzez dobór tańszego modelu o niższej mocy w bliżej położonych obiektach, a modelu o podwyższonej mocy w odległych punktach sieci.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
ASTOR Sp. z o. o.
ul. Smoleńsk 29, Kraków
tel.  124286300
fax.  124286309
www.astor.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl