Wysokoprężne lampy wyładowcze Helios - OŚWIETLENIE - ONNINEN - HELIOS - LAMPY METALOHALOGENKOWE - LAMPY WYŁADOWCZE - WYSOKOPRĘŻNE LAMPY SODOWE
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Wysokoprężne lampy wyładowcze Helios
drukuj stronę
poleć znajomemu

Wysokoprężne lampy wyładowcze Helios

Wysokoprężne lampy wyładowcze Helios
fot. Onninen

Jak wiadomo od 13 kwietnia 2012 roku, po wejściu w życie drugiego etapu Rozporządzenia Komisji (WE) nr 245/2009, wprowadzanie na rynek Wspólnoty Europejskiej (w tym Polski) standardowych lamp sodowych będzie niemożliwe. Aby sprostać nowym wymogom, producenci muszą zmodyfikować swoją ofertę.

Fabryka Żarówek HELIOS Sp. z o.o., która sprzedaje m.in. lampy wyładowcze, jest w stanie zapewnić swoim klientom lampy sodowe o podwyższonych parametrach WLS City. Dzięki ulepszonej konstrukcji jarznika, a także podwyższonemu ciśnieniu gazu, lampa WLS City ma o 15% lepszą trwałość oraz o 18% lepszy strumień świetlny w porównaniu ze zwykłymi lampami.

Lampy WLS City charakteryzują się wysoką skutecznością świetlną, nawet do 141 lm/W oraz podwyższoną trwałością do 33 000 godz. Bardzo ciekawym produktem z oferty HELIOS jest lampa sodowa dwujarznikowa o podwyższonych parametrach – WLS City DJ. Lampy te charakteryzują się większym strumieniem świetlnym w porównaniu ze standardowymi lampami sodowymi, a oprócz tego, dzięki konstrukcji podwójnego jarznika, trwałość lamp jest wydłużona o 60% i osiąga aż 60 tys. godzin pracy. Dodatkowym atutem lamp jest możliwy ich restart na gorąco. Cechy te sprawiają, iż eksploatacja oświetlenia drogowego w miastach oraz na drogach o dużym natężeniu ruchu jest mniej kosztowna oraz gwarantuje większe bezpieczeństwo uczestnikom ruchu. 

Wysokoprężne lampy wyładowcze

Ofertę HELIOS uzupełniają lampy metalohalogenkowe do zastosowań na zewnątrz, o uniwersalnej pozycji pracy oraz trwałości do 15 000 h. Charakteryzuje je powtarzalność barwy światła oraz wskaźnik oddawania barw Ra >80.WLS City DJ. Helios

Źródło: Onninen

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
HELIOS FABRYKA ŻARÓWEK Sp. z o.o.
ul. 1 MAJA 11-13, KATOWICE
tel.  32 258 62 21
www.helios.katowice.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl