Beghelli oświetla salon Mercedesa - OŚWIETLENIE - SPRZEDAŻ - MERCEDES - BEGHELLI - SALON SAMOCHODOWY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Beghelli oświetla salon Mercedesa
drukuj stronę
poleć znajomemu

Beghelli oświetla salon Mercedesa

Beghelli oświetla salon Mercedesa
fot. Beghelli

Nowa inwestycja Inter-Car Silesia, autoryzowanego dealera niemieckiej marki Mercedes-Benz, powstała przy rondzie w Chebziu, zaraz obok Drogowej Trasy Średnicowej w Rudzie Śląskiej. Doskonały dojazd oraz łączna powierzchnia użytkowa o 6,6 tys. m² będzie uwzględniała najwyższe standardy sieci MARC 2020. Nowoczesny obiekt składa się z dwupoziomowego salonu samochodów osobowych oraz dostawczych, kompleksowego serwisu, a także zaplecza biurowo-socjalnego, które znajdzie się w trzypiętrowym biurowcu połączonym z salonem. Budynek powstał w bliskiej odległości od poprzedniej siedziby Mercedesa.

Do salonu Mercedesa Beghelli dostarczyło około 1000 opraw oświetleniowych LED, których głównym zadaniem jest podkreślenie ekskluzywnego charakteru wnętrza, a także zadbanie o jak najlepszą prezencję znajdujących się tam samochodów. Duża przestrzeń użytkowa wymagała zastosowania wydajnych i energooszczędnych opraw, które odpowiedzą na potrzeby inwestora oraz przyszłych klientów i pracowników. Wykorzystane oprawy charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddawania barw (większym niż 80), dzięki temu będą jak najlepiej odzwierciedlać kolory, znajdujących się wewnątrz, samochodów.

Mercedes-Benz wewnątrz fot. Beghelli.jpg

Mercedes-Benz wewnątrz fot. Beghelli

Salon Mercedes-Benz w Rudzie Śląskiej to już kolejna inwestycja Beghelli w przemyśle samochodowym. Duże doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających projektów oświetleniowych, umożliwiają marce dostosować rozwiązania do potrzeb klientów. Oprawy Beghelli dostarczają światło m.in. w salonie samochodowym Hyundai oraz Renault w Gliwicach.

Salon Mercese-Benz z zewnątrz - fot. Inter-Car Silesia

Salon Mercese-Benz z zewnątrz - fot. Inter-Car Silesia

Iluminacja obiektu z zewnątrz fot. Inter-Car Silesia

Iluminacja obiektu z zewnątrz fot. Inter-Car Silesia

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Beghelli Polska Sp. z o.o.
ul. Podmiejska 95, Rybnik
tel.  32 422 55 79
www.beghelli.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl