Rekordowy rok pod względem liczby zgłoszeń patentowych w Signify - OŚWIETLENIE - PATENTY - URZĄD PATENTOWY - SIGNIFY
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rekordowy rok pod względem liczby zgłoszeń patentowych w Signify
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rekordowy rok pod względem liczby zgłoszeń patentowych w Signify

Rekordowy rok pod względem liczby zgłoszeń patentowych w Signify
fot. Signify

Rekordowy rok pod względem liczby zgłoszeń patentowych stawia Signify w pierwszej dziesiątce europejskich przedsiębiorstw, pozwala utrzymać firmie pozycję lidera w branży oświetleniowej oraz zdobyć 22 miejsce w rankingu światowym.

Signify nieustannie powiększa swoje portfolio produktów i rozwiązań, co pozwoliło na osiągnięcie rekordowej liczby zgłoszeń patentowych w 2022 r. Tym samym firma plasuje się w pierwszej dziesiątce europejskich firm, utrzymuje pierwsze miejsce wśród przedsiębiorstw z branży oświetleniowej i awansuje na dwudzieste drugie miejsce na świecie w rankingu Europejskiego Urzędu Patentowego (EPO).

„Nasze innowacje przynoszą korzyści zarówno środowisku, jak i społeczeństwu.” — podkreśla Eric Rondolat, dyrektor generalny Signify. „Pionierskie podejście, którym się kierujemy pozwoliło nam na stworzenie rozbudowanego portfolio innowacyjnych rozwiązań, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w nieustanny rozwój branży oświetleniowej. Za pomocą szerokiej gamy produktów, systemów i usług, o długiej żywotności, możemy maksymalizować efektywność energetyczną rozwiązań oraz oferować najwyższą jakość dla naszych konsumentów.”

Zgłoszenia patentowe Signify otwierają nowe możliwości w zakresie zrównoważonych innowacji, w tym energooszczędnych źródeł światła i inteligentnych systemów oświetleniowych dla konsumentów indywidualnych, profesjonalistów i gmin. Zgłoszone w 2022 roku patenty odzwierciedlają długoterminowe zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój na wielu płaszczyznach, takich jak m.in. oświetlenie ogrodnicze stosowane w celu ochrony dostępności żywności, produkcję o obiegu zamkniętym, w tym drukowanie 3D oraz oświetlenie wspierające zdrowie i dobre samopoczucie.

Signify rozszerzył znaczenie swoich innowacji poprzez pionierski program licencjonowania EnabLED. Dzięki programowi aż 1,500 firm może uzyskać dostęp do ponad 5,000 patentów Signify i zastosować wiodące energooszczędne technologie LED we własnych produktach.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
PHILIPS LIGHTING POLAND S.A.
ul. Kossaka 150, Piła
www.lighting.philips.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl