Przenośna lampa halogenowa AS Schwabe AS46560 - LAMPA HALOGENOWA - HALOGENY - OŚWIETLENIE STANOWISKA PRACY - KLASA SZCZELNOŚCI - HALOGENOWE ŹRÓDŁA ŚWIATŁA - LAMPY WARSZTATOWE - LANGE ŁUKASZUK - AS SCHWABE - IP44
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przenośna lampa halogenowa AS Schwabe AS46560
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przenośna lampa halogenowa AS Schwabe AS46560

Przenośna lampa halogenowa AS Schwabe AS46560
fot. Lange Łukaszuk

Przenośna lampa halogenowa AS46560 marki AS Schwabe wyposażona w żarnik o mocy 400 W oświetli każde ciemne pomieszczenie

Dobrze oświetlone miejsce pracy ułatwia i precyzyjne wykonywanie zadań. Bez względu na to, czy pracujemy w warsztacie, czy na budowie źródło oświetlenia jest niezwykle istotne, gdyż gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanych prac.

Lampa halogenowa AS46560 marki AS Schwabe, jednego z wiodących producentów i dystrybutorów osprzętu elektrotechnicznego w Niemczech, wyróżnia się nadzwyczaj solidną budową i konstrukcją z wykorzystaniem najlepszych materiałów. Polecana jest przede wszystkim do użytku profesjonalnego w różnego typu warsztatach, jak również na placu budowy czy podczas remontu.

Solidna, stabilna podstawa z rękojeścią gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Ergonomiczny uchwyt nowej lampy AS Schwabe daje pewne trzymanie i pozwala na przenoszenie tej lampy bez większego wysiłku. Mocna konstrukcja stelaża zapewnia bardzo wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, gdyż oprawa wykonana jest z wysokociśnieniowego odlewu aluminium. Z kolei żarnik RS7 o mocy 400W pozwala na oświetlenie przestrzeni bardzo jasnym światłem.

Lampa halogenowa marki AS Schwabe, dostępna w ofercie firmy Lange Łukaszuk posiada 2 metrowy przewód zasilający. Dzięki klasie szczelności IP44 oraz przewodowi zasilającemu z izolacją z neoprenu produkt przeznaczony jest również do pracy na zewnątrz. Właściwa konstrukcja obudowy lampy zapewnia odpowiednie odprowadzanie ciepła i długotrwała pracę bez uszkodzeń. Hartowane szkło reflektora dodatkowo zabezpieczone jest metalową osłoną. Specjalna kratownica chroni przed przypadkowym uszkodzeniem obudowy szklanej lub przed poparzeniem o gorące szkło. Wysokiej jakości odbłyśnik zapewnia skuteczna propagację światła. 

Przy pracach wykończeniowych, związanych z precyzją wykonania lub pracy wykonywanej po zmroku bardzo ważnym elementem jest właściwe oświetlenie miejsca pracy. Lampa AS Schwabe AS46560 daje nam możliwość wykorzystania światła tam, gdzie jest ono potrzebne. Lekka, przenośna konstrukcja pozwala ustawiać ją w odpowiednim miejscu tak, aby można w nim bezpiecznie i efektywnie pracować. 

Przenośna lampa halogenowa AS46560 marki AS Schwabe, cena netto cena 72,90 zł 

Producent: AS Schwabe 
Dystrybutor: Lange Łukaszuk
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
Gość
dobrze że 400W , 500-tki częściej padają. Tak ogólnie to niezła cena ze statywem
LŁ spólka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (dawniej Lange Łukaszuk sp.j.)
ul. Wrocławska 43, Byków k. Wrocławia
tel.  +48 71 39 80 863
fax.  +48 71 39 80 869
www.langelukaszuk.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl