Oscyloskopy i generatory Siglent - URZĄDZENIA POMIAROWE - BIALL - OSCYLOSKOPY CYFROWE - SIGLENT - SKOPOMETR - GENERATORY FUNKCYJNE - GENERATORY ARBITRALNE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Oscyloskopy i generatory Siglent
drukuj stronę
poleć znajomemu

Oscyloskopy i generatory Siglent

Oscyloskopy i generatory Siglent
fot. BIALL

Stale rozszerzając zakres aparatury pomiarowej i laboratoryjnej firma BIALL wprowadza do oferty produkty firmy Siglent - jednego z największych producentów aparatury pomiarowej w Chinach. Firma ta produkuje przede wszystkim oscyloskopy cyfrowe, zarówno stacjonarne jak i przenośne, generatory funkcyjne/arbitralne, a także analizatory widma.

Oscyloskopy cyfrowe serii SDS1000C/CM/CFL charakteryzują się pasmem od 25MHz aż do 300MHz w najwyższych modelach, natomiast próbkowanie w czasie rzeczywistym wynosi do 2GSa/s. Dostępne są modele dwu- jak i czterokanałowe, przy czym te ostatnie (seria CFL) charakteryzują się panoramicznym, szerszym niż w pozostałych modelach, wyświetlaczem LCD. Urządzenia te wykonane są z materiałów wysokiej jakości, w oparciu o najnowsze technologie, a ich parametry i specyfikacja, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny usatysfakcjonują nawet najbardziej wybrednych odbiorców. Współpraca z łatwym w obsłudze, ale dającym duże możliwości oprogramowaniem EasyScope to kolejny atut urządzeń Siglenta.

Seria skopometrów SHS1000 to zaawansowane urządzenia pomiarowe, charakteryzujące się galwaniczną izolacją kanałów, co do tej pory spotykane było tylko w sprzęcie z najwyższej półki, tj. Fluke’a, CA czy Tektronixa. Połączenie oscyloskopu cyfrowego o próbkowaniu 1GSa/s, multimetru o dużych możliwościach pomiarowych oraz rejestratora mierzonych parametrów sprawia, że te niewielkie jak na swoje możliwości urządzenia, spotkają się z uznaniem wielu użytkowników – zwłaszcza w przypadku konieczności prowadzenia pomiarów, w miejscach, gdzie trudno o zasilanie sieciowe, a gdzie liczy się duża dokładność pomiaru oraz możliwość obserwacji kształtu sygnału.

Kolejne pozycje w ofercie to generatory funkcyjne / arbitralne działające w oparciu o syntezę DDS wyposażone w dwa kanały wyjściowe. Urządzenia wyposażone są w kolorowe wyświetlacze LCD i ergonomiczne obudowy, a mnogość funkcji, w tym możliwość tworzenia własnych przebiegów (funkcja arbitralna), współpraca z PC (oprogramowanie EasyWave) sprawiają, że generatory te są niezwykle atrakcyjnymi pozycjami na rynku aparatury laboratoryjnej. Gdy zajdzie taka potrzeba, użytkownik może zdalnie sterować generatorem przy użyciu komputera.

Na koniec należy podkreślić, że produkty firmy Siglent objęte są 36-miesięcznym okresem gwarancji.

Źródło: BIALL

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Biall Sp. z o.o.
ul. Barniewicka 54C, Gdańsk
tel.  58 322 11 91
fax.  58 322 11 93
www.biall.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl