Pierwsze moduły LED w standardzie Zhaga na Light+Building - OŚWIETLENIE - LED - ŹRÓDŁA ŚWIATŁA LED - PROJEKTOWANIE OŚWIETLENIA - OPRAWY LED - MODUŁY LED - LIGHT+BUILDING - ZHAGA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Pierwsze moduły LED w standardzie Zhaga na Light+Building
drukuj stronę
poleć znajomemu

Pierwsze moduły LED w standardzie Zhaga na Light+Building

Pierwsze moduły LED w standardzie Zhaga na Light+Building
fot. zhagastandard.org

Podczas targów Light+Building 2012 we Frankfurcie nad Menem ponad 30 firm po raz pierwszy zaprezentowało produkty LED zgodne ze standardem Zhaga. 

Zhaga to międzynarodowe konsorcjum zrzeszające producentów oświetlenia LED z całego świata: z Azji, Europy i Ameryki Północnej. W sumie ponad 180 firm. Na Light+Building nowa organizacja przedstawiła swoje osiągnięcia oraz cele na najbliższą przyszłość.


Wymienność modułów LED, obniżenie kosztów i zmniejszenie ryzyka

Powstanie Zhaga jest odpowiedzią na brak kompatybilności źródeł światła LED wykonanych przez różnych producentów w przemyśle oświetleniowym oraz jasnych wytycznych w celu zapewnienia wymienialności modułów LED wykonanych przez różnych producentów. Od swojego powstania w lutym 2010 roku organizacja opracowała specyfikacje dla interfejsów w modułach LED, umożliwiając upgrade źródła światła LED w oprawach, bez wymiany reflektora i mechanicznego przeprojektowania. Powstały interfejsy, które umożliwiają łatwą integrację modułów LED dla różnych wzorów opraw, co ułatwi wykonanie projektu i zmniejszy jego koszt.

Pierwsze moduły LED w standardzie ZHAGA na targach Light+Building

Fot. Stoisko firmy Tridonic, członka Zhaga na targach Light+Building 2012 we Frankfurcie 

Po Light+Building kampania informacyjna konsorcjum Zhaga będzie kontynuowana na Międzynarodowych Targach Lightfair w Las Vegas i Guangzhou International Exhibition Lighting w Chinach, gdzie zostaną zaprezentowane kolejne produkty zgodne ze standardem Zhaga.

zhagastandard.org

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl