LUG: rekordowe obroty i ekspansja w Brazylii - OPRAWY OŚWIETLENIOWE - BRAZYLIA - LUG LIGHT FACTORY - NEWCONNECT - RYNEK OŚWIETLENIOWY
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG: rekordowe obroty i ekspansja w Brazylii
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG: rekordowe obroty i ekspansja w Brazylii

LUG: rekordowe obroty i ekspansja w Brazylii

Zielonogórski producent opraw oświetleniowych LUG S.A. z nawiązką zrealizował prognozy finansowe na 2011 rok i osiągnął rekordowe poziomy wyników. Spółka notowana jest na NewConnect.

Według danych opublikowanych w raporcie za IV kwartał 2011 r., skonsolidowane przychody ze sprzedaży wyniosły w całym 2011 roku 94,28 mln zł, a skonsolidowany zysk netto osiągnął poziom 3,28 mln zł. W samym IV kwartale roku producent sprzedał produkty za kwotę 29,6 mln zł.

Polskie światło w Brazylii

Rozwój Grupy Kapitałowej LUG S.A. odbywa się m.in. poprzez ekspansję geograficzną. W tym roku spółka planuje otwarcie biura regionalnego w Katowicach i rozbudowę biur w Warszawie oraz w Gdańsku. Producent stale rozszerza swoje działania również zagranicą. W 2011 roku nowe przedstawicielstwa powstały w Paryżu, Londynie oraz w Dubaju (faza rejestracji biura jest już prawie zakończona).

- Na ten rok zaplanowaliśmy wprowadzenie naszych opraw na rynek Ameryki Południowej. Na początek pojawimy się w Brazylii, gdzie miejscem wyjściowym będzie miasto Sao Paulo. Znamy już dosyć dokładnie uwarunkowania gospodarcze, co pozwoliło nam wybrać najlepszy model biznesowy do funkcjonowania w Brazylii. Będzie to nowa spółka zależna pod nazwą LUG Brazil – mówi Ryszard Wtorkowski.

Grupa LUG S.A. posiada już 8 biur krajowych, 4 zagraniczne biura regionalne oraz 2 zagraniczne spółki zależne. W Polsce firma inwestuje m.in. w zakład produkujący oświetlenie LED

Źródło: LUG S.A. 

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl