Bank Kabli - nowy polski e-sklep z kablami, przewodami i osprzętem kablowym - KABLE - PRZEWODY - E-HANDEL - E-COMMERCE - BANK KABLI
Farnell, An Avnet Company   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bank Kabli - nowy polski e-sklep z kablami, przewodami i osprzętem kablowym
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bank Kabli - nowy polski e-sklep z kablami, przewodami i osprzętem kablowym

Bank Kabli - nowy polski e-sklep z kablami, przewodami i osprzętem kablowym
fot. Bank Kabli

Miliony kilometrów kabli i przewodów renomowanych producentów dostępne od ręki, z bezpłatną wysyłką zamówienia już o wartości 500 zł netto. Pod adresem bankkabli.pl ruszył Bank Kabli – największy w Polsce internetowy sklep z kablami, przewodami i osprzętem kablowym. Bogata oferta możliwa jest dzięki doskonale wyposażonemu wielkopowierzchniowemu centrum logistycznemu,  z którego korzysta sklep. Zamówienie po złożeniu od razu jest realizowane i produkty trafiają do klienta w ciągu 48 godzin (w dni robocze).

Bank Kabli oferuje wyłącznie produkty renomowanych i sprawdzonych dostawców z Polski i zagranicy, takich jak Bitner, Eltrim, Lapp Kabel, NKT Cables, Tele-Fonika Kable, 3M, Cellpack. Jakość ich produktów jest potwierdzona odpowiednimi atestami i certyfikatami.

Większe zamówienie w Banku Kabli oznacza niższe koszty dostawy. Bezpłatna wysyłka dostępna jest już w przypadku, gdy wartość towaru wynosi 500 zł netto. Dodatkowo wszystkie zamówienia złożone w Banku Kabli w ogólnopolskim Dniu Darmowej Dostawy, a więc 30 listopada 2011 r., niezależnie od ich wartości zostaną wysłane gratis.

Bez zbędnych kosztów – bez zbędnych bębnów
Klienci Banku Kabli nie muszą martwić się tym, co zrobić z niepotrzebnymi im opakowaniami kabli i przewodów, a więc bębnami, i ponosić dodatkowych kosztów z tego powodu. Wystarczy, że po otrzymaniu zamówienia odeślą do Banku Kabli bębny, na których otrzymali towar, a otrzymają zwrot ich wartości.

Płatność przed lub po
Klienci Banku Kabli mają do wyboru wiele form płatności – od gotówki przy odbiorze, przez tradycyjny przelew, przelew elektroniczny, do płatności kartą online. Mogą także płacić już po zrealizowaniu zamówienia, po wcześniejszym ustaleniu indywidualnego limitu kredytowego.

Pełna oferta Banku Kabli dostępna jest pod adresem www.bankkabli.pl

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (1)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
No avatar
RIM TIM TIM
Ciekawe co to za nowy twór TIMu ;)
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl