POLYMATH HMI – nowa platforma narzędziowa dla wszystkich terminali ESA - TERMINALE OPERATORSKIE - SCADA - HMI - ESA - SABUR - OPROGRAMOWANIE PRZEMYSŁOWE - POLYMATH
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności POLYMATH HMI – nowa platforma narzędziowa dla wszystkich terminali ESA
drukuj stronę
poleć znajomemu

POLYMATH HMI – nowa platforma narzędziowa dla wszystkich terminali ESA

POLYMATH HMI – nowa platforma narzędziowa dla wszystkich terminali ESA
fot. Polymath

POLYMATH to zestaw profesjonalnych narzędzi softwarowych zaprojektowanych w technologii .NET przeznaczonych do tworzenia aplikacji wizualizacyjnych na terminale ESA oraz zaawansowanych aplikacji SCADA na komputery PC ESA. Duża liczba wspieranych protokołów komunikacyjnych gwarantuje bezproblemową współpracę zarówno z urządzeniami ze świata automatyki przemysłowej, jak i świata IT.
 

Nowością w platformie jest POLYMATH HMI, nowoczesny i elastyczny pakiet narzędzi pozwalający na tworzenie aplikacji HMI na wszystkie rodziny terminali ESA –  IT, SC oraz VT. Zastępuje on i rozszerza możliwości oferowane dotychczas przez POLYMATH Basic. POLYMATH HMI wyposażony jest w mechanizmy konwersji projektów stworzonych dla wszystkich rodzinach terminali ESA, czyli przykładowo projekt stworzony na terminal rodziny VT można przekonwertować i używać na terminalach SC i IT.

W skład platformy POLYMATH wchodzą obecnie trzy wersje oprogramowania różniące się zestawem funkcjonalności:

  • Polymath SmartClick – pakiet przeznaczony do tworzenia aplikacji wizualizacyjnych na terminale operatorskie ekonomicznej rodziny SC. Jest to software z darmową licencją dostarczany wraz z terminalami SC. 
  • POLYMATH HMI – pakiet narzędzi pozwalający na tworzenie aplikacji HMI na wszystkie rodziny terminali ESA – IT, SC oraz VT. Software ten zastępuje i rozszerza możliwości pakietu POLYMATH Basic (oprócz większej liczby zaawansowanych funkcjonalności umożliwia tworzenie aplikacji na terminale IT).
  • POLYMATH Advanced – zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do tworzenia aplikacji wizualizacyjnych SCADA na komputery ESA PC. Umożliwia również tworzenie aplikacji HMI na  wszystkie terminale ESA.

Użytkownikom oprogramowania POLYMATH Basic firma Sabur umożliwia darmowy upgrade do nowej wersji POLYMATH HMI.

Użytkownicy POLYMATHA HMI będą mogli dokonać upgrade’u do wersji Advanced przy pomocy specjalnie przygotowanej licencji – POLYMATH Premium.

Źródło: Sabur

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl