Zmiany w zarządzie COPA-DATA Polska - AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA - OPROGRAMOWANIE PRZEMYSŁOWE - COPA-DATA
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zmiany w zarządzie COPA-DATA Polska
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zmiany w zarządzie COPA-DATA Polska

Zmiany w zarządzie COPA-DATA Polska
fot. Zarząd COPA-DATA Polska

Firma COPA-DATA Polska, której główny profil działalności to automatyzacja i optymalizacja procesów poprzez sprzedaż Platformy Programowej zenon, wprowadza zmiany w zarządzie. Od 12 kwietnia 2019, Urszula Bizoń-Żaba dzięki funkcji prokurenta staje się oficjalnie odpowiedzialna za działalność i wyniki firmy.

Firma COPA-DATA Polska Sp. Z o.o. została utworzona w grudniu 2010 roku jako spółka córka firmy COPA-DATA GmbH CEE z siedzibą w Salzburgu, która odpowiada za sprzedaż na terenie Europy Środkowej i Wschodniej po kraje Europy Południowo-Wschodniej, takie jak Grecja. Do tej pory oficjalną reprezentację w Zarządzie Spółki COPA-DATA Polska posiadał wyłącznie Alexander Punzenberger, Prezes COPA-DATA GmbH i COPA-DATA Polska Sp. z o.o. a także współwłaściciel firmy COPA-DATA. Od kwietnia tego roku do zarządu w funkcji Prokurenta dołącza Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor operacyjny spółki COPA-DATA Polska Sp. z o.o., która od samego początku była zaangażowana w budowanie struktur firmy w Polsce oraz w jej dynamiczny rozwój i sukces na rynku polskim. Od 2014 roku pełni funkcje dyrektora operacyjnego a wcześniej marketing managera będąc jednocześnie zastępcą prezesa Alexandra Punzenbergera i oficjalnym reprezentantem spółki COPA-DATA w Polsce. Swoją karierę w grupie COPA-DATA, rozpoczynała w Salzburgu, gdzie pracowała do momentu otwarcia biura w Krakowie.

Dalsza ekspansja stabilne miejsce na rynku automatyki w Polsce

Przez 9 lat działalności w Polsce, COPA-DATA umocniła swoją pozycję na rynku oprogramowania do automatyki procesów w branży produkcyjnej oraz energetycznej i infrastruktury. Zostało zrealizowanych kilka tysięcy projektów w różnych branżach, o zróżnicowanej skali, począwszy od prostych projektów HMI aż do rozbudowanych projektów z pełną analityką procesów z wykorzystaniem zenon Analyzer i modułem EDMS, efektywnie zarządzającym mediami.

Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor operacyjny spółki COPA-DATA Polska Sp. z o.o.

Urszula Bizoń-Żaba, dyrektor
operacyjny spółki COPA-DATA
Polska Sp. z o.o. 

"Sukces ten odnieśliśmy dzięki pracy zaangażowanego i zmotywowanego teamu COPA-DATA Polska, obsługującego klientów w zakresie doradztwa, realizacji sprzedaży oraz wsparcia technicznego. Jestem bardzo dumna z tego, że Platforma programowa zenon w Polsce wspiera procesy produkcji piwa, pakowania cementu, kontroli jakości w produkcji parówek, rozlewu wody mineralnej czy też warzenia piwa. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie decyzja Alexandra Punzenbergera o otwarciu biura w Polsce, ciężkiej pracy mojej i moich współpracowników w Krakowie, a także wsparciu kolegów z Austrii’’, mówi Urszula Bizoń-Żaba i dalej kontynuuje: "Oczywiście sukces zawdzięczamy również naszym Klientom, którzy byli otwarci na nowości i innowacje, a teraz czerpią mnóstwo korzyści i satysfakcji w codziennej pracy z Platformą Programową zenon’’.

Na liście osiągnięć firmy również należy zapisać wieloletnią współpracę z kilkudziesięcioma firmami partnerskimi działającymi na terenie całej Polski w różnych branżach, które prężnie wdrażają projekty z wykorzystaniem wszechstronnej i wysoce zaawansowanej technologicznie Platformy Programowej zenon, skupionych w programie COPA-DATA Partner Community, a także uczelniami, wśród których nie mogło oczywiście zabraknąć krakowskiej Akademii-Górniczo-Hutniczej. "Naszym celem jest dalszy rozwój firmy oraz wprowadzanie polskich zakładów produkcyjnych w erę digitalizacji, oczywiście wraz zenon.’’, kończy swoją wypowiedź Urszula Bizoń-Żaba, a Alexander Punzenberger dodaje: ,,W ostatnich latach obserwowaliśmy połączenie światów OT i IT w przemyśle. Byliśmy również świadkami tego, że klasyczna piramida automatyzacji zostaje zastąpiona przez interdyscyplinarne środowisko. Platforma Oprogramowania zenon doskonale wpisuje się w ten trend w różnych sektorach. Począwszy od czujnika aż do odbiorcy energii elektrycznej. W tym procesie transformacji to właśnie oprogramowanie robi różnicę.’’

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
COPA-DATA Polska
ul. Josepha Conrada 51, Kraków
tel.  +48(12)2901054
www.copadata.com
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl