LUG otwiera biuro handlowe w Dubaju - DUBAJ - OPRAWY OŚWIETLENIOWE - LUG LIGHT FACTORY - NEWCONNECT - RYNEK OŚWIETLENIOWY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG otwiera biuro handlowe w Dubaju
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG otwiera biuro handlowe w Dubaju

LUG otwiera biuro handlowe w Dubaju
fot. LUG

Zielonogórski producent opraw oświetleniowych LUG S.A. zdecydował o otwarciu biura handlowego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To już trzecie biuro, które rozpocznie działalność w 2011 roku. Wcześniej spółka utworzyła przedstawicielstwa w Londynie oraz w Paryżu.

- Rok 2011 jest bardzo dobrym okresem dla całej grupy kapitałowej LUG S.A. Nasza ekspansja zagraniczna przybiera na sile. Otwieramy biura handlowe i przedstawicielstwa na rynkach, na których mamy już ugruntowaną pozycję i jesteśmy przekonani o sukcesie tych działań. Tak było
z przedstawicielstwami w Londynie i Paryżu. Tak jest z nowym biurem handlowym w Ajman Free Zone w Dubaju – mówi Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG S.A.

Decyzja w sprawie otwarcia biura handlowego oraz ustanowienia pełnomocnika realizującego formalności umożliwiające powołanie i funkcjonowanie przedstawicielstwa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zapadła 27 września na posiedzeniu Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników LUG Light Factory, spółki w pełni zależnej od Emitenta.

- Kolejnym punktem na naszej mapie rozwoju biznesu jest Ameryka Południowa. Będzie to dla nas nowy rynek. Rozmowy nadal trwają, dlatego nie mogę jeszcze ujawniać szczegółów – dodaje Ryszard Wtorkowski.

Ekspansja zagraniczna LUG Light Factory Sp. z o.o., spółki zależnej Emitenta, cieszy się uznaniem krajowych praktyków biznesu, którzy we wrześniu br. przyznali spółce I miejsce i tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu w kategorii dużych przedsiębiorstw.

Źródło: Public Image Advisors

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl