LUG otwiera biuro handlowe w Dubaju - DUBAJ - OPRAWY OŚWIETLENIOWE - LUG LIGHT FACTORY - NEWCONNECT - RYNEK OŚWIETLENIOWY
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG otwiera biuro handlowe w Dubaju
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG otwiera biuro handlowe w Dubaju

LUG otwiera biuro handlowe w Dubaju
fot. LUG

Zielonogórski producent opraw oświetleniowych LUG S.A. zdecydował o otwarciu biura handlowego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To już trzecie biuro, które rozpocznie działalność w 2011 roku. Wcześniej spółka utworzyła przedstawicielstwa w Londynie oraz w Paryżu.

- Rok 2011 jest bardzo dobrym okresem dla całej grupy kapitałowej LUG S.A. Nasza ekspansja zagraniczna przybiera na sile. Otwieramy biura handlowe i przedstawicielstwa na rynkach, na których mamy już ugruntowaną pozycję i jesteśmy przekonani o sukcesie tych działań. Tak było
z przedstawicielstwami w Londynie i Paryżu. Tak jest z nowym biurem handlowym w Ajman Free Zone w Dubaju – mówi Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG S.A.

Decyzja w sprawie otwarcia biura handlowego oraz ustanowienia pełnomocnika realizującego formalności umożliwiające powołanie i funkcjonowanie przedstawicielstwa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zapadła 27 września na posiedzeniu Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników LUG Light Factory, spółki w pełni zależnej od Emitenta.

- Kolejnym punktem na naszej mapie rozwoju biznesu jest Ameryka Południowa. Będzie to dla nas nowy rynek. Rozmowy nadal trwają, dlatego nie mogę jeszcze ujawniać szczegółów – dodaje Ryszard Wtorkowski.

Ekspansja zagraniczna LUG Light Factory Sp. z o.o., spółki zależnej Emitenta, cieszy się uznaniem krajowych praktyków biznesu, którzy we wrześniu br. przyznali spółce I miejsce i tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu w kategorii dużych przedsiębiorstw.

Źródło: Public Image Advisors

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl