Zima w nowym świetle - oprawy Top Selection Massive oraz Philips Ledino - OŚWIETLENIE - LED - OPRAWY OŚWIETLENIOWE - OPRAWY LED - PHILIPS LIGHTING - POWER LED - KINKIETY - LEDINO - MASSIVE TOP SELECTION - PHILIPS LEDINO
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Zima w nowym świetle - oprawy Top Selection Massive oraz Philips Ledino
drukuj stronę
poleć znajomemu

Zima w nowym świetle - oprawy Top Selection Massive oraz Philips Ledino

Zima w nowym świetle - oprawy Top Selection Massive oraz Philips Ledino

W zimie wielu z nas narzeka na spadek nastroju związany z brakiem światła i nieprzyjazną aurą. Umiejętna gra światłem w mieszkaniu, w którym teraz spędzamy najwięcej czasu, może znacznie poprawić nasze samopoczucie, a zarazem nadać nowy wygląd pomieszczeniom. Dyskretne, ale ciekawe w formie kinkiety i oprawy ścienne linii Massive Top Selection oraz Philips Ledino pozwalają nie tylko doświetlić, ale i na nowo zaaranżować wybraną przestrzeń. Wyróżniają się nowoczesną stylistyką, funkcjonalnością i przystępną ceną. Dzięki nim czas spędzany w domu stanie się znacznie przyjemniejszy.

Linia Top Selection Massive to zróżnicowana gama opraw oświetleniowych klasy Premium, charakteryzująca się nowoczesnym wzornictwem i wykorzystaniem najnowszej technologii PowerLED. Oprawy z tej serii zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości – szkła, aluminium, drzewa tekowego. Dodatkowym atutem jest bezpieczeństwo użytkowania tych produktów, potwierdzone certyfikatem EMEC na opakowaniach. Proste w montażu, energooszczędne, trwałe i eleganckie – oto, jak można scharakteryzować oprawy z tej serii.

Osobom preferującym niebanalne formy w wystroju mieszkania przypadnie do gustu model Zita, (33211/31/10 oraz 33211/48/10, cena: 194 PLN), nawiązujący kształtem do muszli i tym samym budzący skojarzenia z lekkością i ciepłym klimatem. Model Zita jest dostępny w wersji białej i srebrnej, dzięki czemu możemy go dopasować do wystroju prawie każdego wnętrza. Kolejnym kinkietem o ciekawym designie jest model Monica (34111/17/10, cena: 166 PLN), wykonany z aluminium oraz szkła w dwóch różnych odcieniach. Połączenie kilku różnych form i płaszczyzn zawarte w jednej konstrukcji świetnie sprawdzi się zarówno w jadalni, jak i w salonie. 

Z kolei do ożywienia przedpokoju lub korytarza świetnie nadaje się model Tara (33218/31/10, cena: 220 PLN). Biała lub srebrna elegancka oprawa ścienna subtelnie i punktowo podświetli daną przestrzeń lub skupi uwagę na elementach wystroju.. Dla tych, którzy lubią połączenie aluminium z barwionym szkłem proponujemy efektowne kinkiety Cronus (53082/11/10, cena: 330 PLN). Model dostępny w czterech rozmiarach. Inną propozycją jest oprawa Perla (1/53112/48/10, cena: 354 PLN), będąca kompromisem między chłodnym minimalizmem a stylem romantycznym. Jej kulista forma łączy szkło z aluminium. Oprawa Perla będzie świetną dekoracją zarówno spokojnego, przytulnego wnętrza, jak i pomieszczenia w stylu modernistycznym.

Dla miłośników wyrafinowanych rozwiązań wnętrzarskich znakomitą propozycją są oprawy Philips z linii Ledino. To eleganckie konstrukcje z innowacyjną technologią LED. Stworzona z białego lub szarego aluminium oprawa w kształcie litery H (33602/87/16, cena konsumencka: 286 PLN), kryje w sobie dużo możliwości. Urok kinkietu polega na tym, że światło wydobywa się z niego do góry i na dół, co daje na ścianie efekt świetlnego wachlarza. Neutralna kolorystyka tej bryły umożliwia jej dyskretną instalację w każdym z pomieszczeń mieszkania.

Ciekawym pomysłem są liniowe reflektory punktowe (57904/87/16 cena: 1611 PLN) w kolorze szarym, umieszczone na pojedynczym, aluminiowym słupku. Dzięki minimalistycznej formie świetnie wkomponują się w wybraną przestrzeń, a ruchome reflektory oświetlą każdy zakamarek.

Dla wielbicieli niekonwencjonalnych form powstały futurystyczne w formie oprawy (57913/31/16, cena: 1189 PLN) oraz industrialne, szare oprawy ścienne i sufitowe (33603/87/16, cena: 780 PLN). Pierwszym typem opraw możemy bawić się do woli, ponieważ każdy reflektor jest zamocowany na obracającym się o 360 stopni pierścieniu. Całość utrzymana jest w kolorze śnieżnej bieli i zachwyca czystością formy oraz pomysłowością. Druga z opraw to prawdziwie industrialna bryła, przypominająca designerski grzebień. Szare aluminium, z którego została wykonana ta oprawa sprawia, że konstrukcja wydaje się bardzo mocna i surowa, dzięki czemu idealnie wpisze się w nowoczesne, chłodne wnętrze. Jej dodatkowym atutem jest wysoka moc i funkcja regulacji natężenia światła.

Źródło: Philips

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl