LUG S.A. rozpoczyna prace nad prospektem emisyjnym - OŚWIETLENIE - GPW - GIEŁDA - LUG
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności LUG S.A. rozpoczyna prace nad prospektem emisyjnym
drukuj stronę
poleć znajomemu

LUG S.A. rozpoczyna prace nad prospektem emisyjnym

LUG S.A. rozpoczyna prace nad prospektem emisyjnym
fot. flickr.com by spacepleb

LUG S.A. – jeden z największych producentów opraw oświetleniowych w Polsce – rozpoczął pracę nad prospektem emisyjnym w związku z planowanym przeniesieniem notowań akcji z rynku NewConnect na rynek główny GPW.

Proces realizowany jest na mocy uchwał podjętych przez WZA w dniu 24 czerwca br. Zakładamy, że prospekt trafi do KNF do końca marca 2011 roku. Debiut na parkiecie głównym planowany jest w II kw. 2011 roku. Zmianie rynku notowań nie będzie towarzyszyć nowa emisja akcji.

Za realizację procesu dopuszczenia i wprowadzenia akcji LUG serii A, B i C do obrotu na rynku regulowanym odpowiedzialny będzie: Certus Capital Sp. z o.o. jako koordynator projektu, Equity Market Consulting Group Sp. z o.o. jako doradca finansowy oraz Dom Maklerski AmerBrokers S.A. jako firma inwestycyjna.

„Formalnie proces przeniesienia papierów wartościowych na rynek regulowany GPW uruchomiliśmy
w połowie listopada br., wraz z podpisaniem umów na sporządzenie prospektu emisyjnego. W chwili obecnej rozpoczynamy już prace związane z przygotowaniem poszczególnych części prospektu przez wybrane podmioty, co powinno zakończyć się do końca I kw. 2011 roku. Przy okazji przenosin nie planujemy emitować nowych akcji. Pod koniec maja br. zrealizowaliśmy bardzo udaną emisję
z prawem poboru, w której popyt był niemal dwa razy większy niż ilość zaoferowanych akcji. Pozyskaliśmy 5,4 mln zł, które zostały przeznaczone na rozwój mocy produkcyjnych, co pozwoliło na utrzymanie optymalnego poziomu produkcji i struktury kosztowej. Korzyści z wykorzystania tych środków będą także widoczne w prognozach finansowych, które planujemy opublikować w przygotowywanym prospekcie emisyjnym.” – mówi Ryszard Wtorkowski, Prezes Zarządu LUG S.A.

Źródło: LUG S.A.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
LUG Light Factory Sp. z o.o.
ul. Gorzowska 11, Zielona Góra
tel.  +48 68 45 33 200
fax.  +48 68 45 33 201
www.lug.com.pl
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl