Szesnastowieczny zabytek oświetlony LED'ami - OŚWIETLENIE - LED - E27 - LEDECCO - GRANARY
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Phoenix Contact Sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Szesnastowieczny zabytek oświetlony LED'ami
drukuj stronę
poleć znajomemu

Szesnastowieczny zabytek oświetlony LED'ami

Szesnastowieczny zabytek oświetlony LED'ami

Nowy Klient LEDECCO – hotel The Granary raz na zawsze rozprawił się z mitem, że oświetlenie LED znajduje zastosowanie tylko w nowoczesnych obiektach.

The Granary to pięciogwiazdkowy hotel zrzeszony w sieć najbardziej luksusowych obiektów na świecie. To szesnastowieczny zabytek, który śmiało łączy w sobie wyjątkowość zabytkowego miejsca z  precyzją nowoczesnego projektowania.

Nowa koncepcja oświetleniowa zakładała wymianę tradycyjnych żarówek we wszystkich oprawach kinkietowych na ich energooszczędne zamienniki. Warunkiem zastosowania technologii LED było uzyskanie temperatury barwowej światła zbliżonej do źródła żarowego, która podkreślać ma specyficzny charakter obiektu.

Zastosowane w projekcie źródła światła GLB A19 E27 7W CR spełniły wymagania techniczne Klienta. Uzyskano efekt równomiernego rozkładu światła o temperaturze 3000K oraz co istotne z punktu widzenia hotelu - wpłynęły na obniżenie zużycia energii o 70%.

Oświetlenie LED w hotelu The Granary

Hotel The Granary to kolejny po sieci Hoteli Qubus klient z branży ho-re-ca, który inwestuje w najnowsze technologie oświetleniowe.

LEDECCO specjalizujące się w projektowaniu i produkcji półprzewodnikowych systemów oświetleniowych wykonało projekt oświetlenia wnętrza hotelu i dostarczyło 180 źródeł światła LED na trzonku E27.

Oświetlenie LED w hotelu The Granary

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl