Huawei prezentuje przenośny hotspot WiFi - TELEFONIA KOMÓRKOWA - WIFI - TELEINFORMATYKA - HAUWEI - KONWERSJA SYGNAŁU - E583C
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.   Mouser Electronics Poland  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Huawei prezentuje przenośny hotspot WiFi
drukuj stronę
poleć znajomemu

Huawei prezentuje przenośny hotspot WiFi

Huawei prezentuje przenośny hotspot WiFi
źródło: Huawei

Huawei, producent infrastruktury teleinformatycznej z Hong Kongu, zaprezentował urządzenie do konwersji sygnału telefonii komórkowej 3.5 G HSDPA na WiFi.

E583C po połączeniu na przykład z hotspotem potrafi stworzyć bezpieczną, wewnętrzna sieć WiFi. Do tak stworzonej sieci można przyłączyć sześć urządzeń. Pięć bezprzewodowo, szóste za pośrednictwem kabla USB.

E583C nie stanowi dodatkowego obciążenia – waży tylko 90 gram, umożliwia transfer z prędkością do 5.76Mbps (uplink) i 7.2Mbps (downlink). Na obudowie urządzenia umieszczono jedno calowy wyświetlacz OLED, który pokazuje informacje takie jak dane operatora sieci, siłę sygnału, stan połączenia WiFi oraz poziom baterii. E583C może również służyć jako przenośna pamięć – obsługuje karty pamięci w standardzie microSD o pojemności do 32 GB. Cena E583C to ok. 180 dolarów.

Źródło

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl