W Warszawie rusza konferencja Inspiring SoluTions - WARSZAWA - INNOWACJE - ORACLE - IT W BIZNESIE - SGH - E-COMMERCE - BUSINESS INTELIGENCE - K2 INTERNET - ARBO INTERACTIVE
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności W Warszawie rusza konferencja Inspiring SoluTions
drukuj stronę
poleć znajomemu

W Warszawie rusza konferencja Inspiring SoluTions

W Warszawie rusza konferencja Inspiring SoluTions
W dniach 24-26 marca odbędzie się w Warszawie konferencja Inspiring SoluTions 3.0 na temat zastosowań narzędzi IT w biznesie. Jej organizatorami są członkowie Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i CEMS Club Warszawa. Tegoroczna edycja imprezy jest trzecią z kolei.

"Naszą misją, od samego początku istnienia konferencji, jest inspirowanie studentów do szukania efektywnych rozwiązań biznesowych. Staramy się wskazywać najnowsze trendy w branży IT, demaskować mity z nią związane oraz pokazać, że rozwiązania informatyczne są doskonałym, a w obecnych czasach wręcz niezbędnym, narzędziem w rękach przyszłych managerów i właścicieli firm" - powiedział PAP Piotr Kośla, koordynator Inspiring SoluTions 3.0.
Dodał, że konferencja jest skierowana przede wszystkim do osób studiujących na kierunkach ekonomicznych. "W tym roku odwiedzą nas studenci z takich uczelni jak: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Akademia Ekonomiczna w Katowicach. Oczywiście największa liczba uczestników to studenci ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Mile widziane są także osoby studiujące na zupełnie innych kierunkach" - zapowiedział.

Udział w konferencji jest nieodpłatny.

Spotkanie podzielono na trzy tematy główne: środa (24 marca) będzie poświęcona e-commerce; czwartek (25 marca) - innowacjom, a piątek (26 marca) - Business Inteligence. Zaplanowano również panele dyskusyjne i losowanie wśród ich uczestników trzech iPodów Shuffle 5GEN. W tym roku oprócz warsztatów (każdego dnia po trzy) zorganizowano też case studies, czyli studia przypadków.

Jak zapowiadają organizatorzy, uczestnicy nie muszą brać udziału w całej konferencji - mogą sobie wybrać dni i case studies, które ich najbardziej interesują. Taka dowolność pozwala studentom na oszczędność czasu i skupienie się na najciekawszych dla nich zagadnieniach.

W trakcie konferencji zostaną także ogłoszone wyniki Konkursu IS 3.0. Zadaniem jego uczestników było rozwiązanie jednego z case study: E-Commerce z K2 Internet, Business Intelligence z Oracle, Innowacje z ARBO Interactive. Finaliści zaprezentują swoje rozwiązania w formie prezentacji.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i prezydent Warszawy.

PAP - Nauka w Polsce, Małgorzata Nowak
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl