Cylindry elektryczne z technologią serwo IO-Link - SERWONAPĘDY - ELEKTROPNEUMATYKA - TECHNIKA NAPĘDOWA - SERWOCYLINDRY - IO-LINK - NORELEM
Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   PCBWay  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Cylindry elektryczne z technologią serwo IO-Link
drukuj stronę
poleć znajomemu

Cylindry elektryczne z technologią serwo IO-Link

Cylindry elektryczne z technologią serwo IO-Link
fot. norelem

norelem poszerza swoje portfolio i już teraz oferuje kompaktową, energooszczędną alternatywę do cylindrów pneumatycznych: cylindry elektryczne, dokładnie elementy wykonawcze serwo IO-Link. Idealnie sprawdzają się do wszystkich zastosowań w budowie maszyny lub w technice medycznej, w których wymagane są precyzyjne ruchy liniowe.

Cylindry elektryczne norelem łączą w sobie bezszczotkowy serwomotor, regulator serwo oraz obiegowe wrzeciono kulowe w jednej obudowie. Przez złącze IO-Link można przesyłać wartości zadane w czasie rzeczywistym, dostosowywać zmiennie prędkości, przyspieszenia i pozycje, a także wykonywać kompleksowe zadania pozycjonowania serwo. Alternatywnie wystarczy również proste załączanie cyfrowe, jak w przypadku cylindra pneumatycznego.

Wydajne i nowoczesne rozwiązanie napędu

Urządzenia nie wymagają dodatkowego miejsca w szafie sterowniczej. Prędkość i ograniczenie siły można ustawiać bezpośrednio pokrętłem na obudowie. Wymiary cylindrów elektrycznych wynikają z ISO 15552 i są zgodne z istniejącymi komponentami przyłączy oraz akcesoriów.

Dwie wielkości konstrukcyjne do różnych wymagań

Elektryczne elementy wykonawcze są dostępne w dwóch wielkościach i z poniższymi właściwościami: 

Wielkość 60

  • o   Skok wrzeciona: 5 lub 10 mm
  • o   Skok: 100 / 150 / 200 / 300 mm
  • o   Prędkość: do 600 mm/s
  • o   Siła: do 800 N
  • o   Eksploatacja: 24-48 V
  • o   Żywotność: do 10 000 km lub 20 000 godzin pracy

Wielkość 80

  • o   Skok wrzeciona: 5 mm
  • o   Skok: 100 / 200 / 300 mm
  • o   Prędkość: do 300 mm/s
  • o   Siła: do 1500 N
  • o   Eksploatacja: 24-48 V
  • o   Żywotność: do 10 000 km lub 20 000 godzin pracy
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl