Texas Instruments WiLink 7.0 - pierwszy quad-radiowy chip - GPS - WIFI - BLUETOOTH - TEXAS INSTRUMENTS - TI - WILINK 7.0 - FM
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Texas Instruments WiLink 7.0 - pierwszy quad-radiowy chip
drukuj stronę
poleć znajomemu

Texas Instruments WiLink 7.0 - pierwszy quad-radiowy chip

Texas Instruments WiLink 7.0 - pierwszy quad-radiowy chip
WiLink 7.0 zawiera Wifi, Gps, Bluetooth i FM w jednym małym chipie.
Żywotność urządzeń przenośnych takich jak smartfony w główniej mierze zależy od tego jak dużo miejsca w środku zostało przeznaczone na baterię. Logiczne tez jest, że im więcej miejsca zajmuje elektronika tym bateria musi być mniejsza aby nie powodować zwiększania rozmiarów urządzeń.

Texas Instruments zapowiedział nowy wysoce zintegrowany chip nazwany WiLink 7.0. Rozwiązanie łączy wiele chipów w jednej obudowie co prowadzi do znacznej miniaturyzacji interfejsów radiowych wewnątrz urządzenia oraz ogranicza zużycie energii. Integruje interfejsy 802.11b/g/n Wifi, GPS, Bluetooth i nadajnik/odbiornik FM.

Nowy układ niesie wiele korzyści. Szacuje się że ograniczy koszty produkcji o około 30% i zmniejszy przestrzeń potrzebną na implementację interfejsów o 50%.

Pomimo miniaturyzacji i wielofunkcyjności firma zapewnia o najwyższej jakości użytych komponentów. Gps jest odbiornikiem najlepszym w swojej klasie, bluetooth wspiera rozwiązaina oszczędzania energii a także Bluetooth 3.0. Rdzeń wifi obsługuje Wifi Direct i tryby AP.

www.dailytech.com
follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl