Przyszłość technologii EV/HEV w nowym kompleksowym Centrum Zasobów firmy Mouser - TEXAS INSTRUMENTS - ELEKTROMOBILNOŚĆ - MOLEX - NXP SEMICONDUCTORS - MOUSER ELECTRONICS - INFINEON TECHNOLOGIES
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Przyszłość technologii EV/HEV w nowym kompleksowym Centrum Zasobów firmy Mouser
drukuj stronę
poleć znajomemu

Przyszłość technologii EV/HEV w nowym kompleksowym Centrum Zasobów firmy Mouser

Przyszłość technologii EV/HEV w nowym kompleksowym Centrum Zasobów firmy Mouser

Mouser Electronics, Inc., lider w zakresie wprowadzania nowych produktów (NPI), który wzmacnia innowacyjność, bada najnowsze osiągnięcia, postępy i wyzwania w technologii pojazdów elektrycznych i hybrydowych za pośrednictwem obszernego centrum zasobów EV/HEV. Bycie na bieżąco w tej szybko rozwijającej się branży ma dla inżynierów i innowatorów kluczowe znaczenie.

Wraz z wejściem na rynek zaawansowanych technologii, takich jak dwukierunkowe ładowanie i autonomia pojazdów, ważniejsze niż kiedykolwiek jest bycie na bieżąco. Centrum zasobów EV/HEV firmy Mouser oferuje bogactwo angażujących treści, w tym e-booki, blogi, artykuły, produkty i wiele innych, wszystkie zaprojektowane tak, aby inżynierowie byli na czele tych postępów technologicznych.

Na całym świecie pojazdy elektryczne (EV) i hybrydowe pojazdy elektryczne (HEV) zmieniają nie tylko sposób, w jaki ludzie jeżdżą, ale także sposób, w jaki żyją. Infrastruktura elektryczna rozwija się dzięki wykorzystaniu nowych technologii, takich jak złącza HPC chłodzone cieczą, przy jednoczesnym zachowaniu najnowszych standardów branżowych i obniżeniu kosztów utrzymania. Rozwój ten wzmacnia przyszłość e-mobilności, jak omówiono w interaktywnej serii treści Mouser Electrifying the Future of eMobility, badając, w jaki sposób obecne odnawialne źródła energii i rozwijające się technologie, takie jak elektroliza wodoru, zmierzają w kierunku przyszłości zerowej netto.

Centrum technologii EV/HEV oferuje inżynierom łatwy dostęp do zasobów zespołu technicznego Mouser i wiodących producentów. W najnowszym ebooku z TE Connectivity, EV and Connected Transportation, eksperci branżowi wyjaśniają tandemowy ruch e-mobilności i połączonych podróży poprzez nowe standardy i wykorzystanie ekosystemu V2X do tworzenia bardziej wydajnych, dokładnych i bezpieczniejszych dróg dla pojazdów. Szczegółowo omówiono korzyści i wyzwania związane z projektowaniem rozwiązań dla przyszłości transportu, w tym różnice w ładowaniu bezprzewodowym i wymianie baterii w technologii ekologicznego transportu towarowego.

Mouser oferuje najszerszy w branży wybór półprzewodników i komponentów elektronicznych, w tym następujące rozwiązania od najlepszych producentów do zastosowań EV / HEV: 

  • 32-bitowe mikrokontrolery KM3x firmy NXP Semiconductors to precyzyjne MCU metrologiczne z segmentowymi wyświetlaczami LCD, oparte na rdzeniu Arm® Cortex®-M0+. Stanowią one niedrogie i wysoce zintegrowane rozwiązanie dla liczników energii elektrycznej, które wymagają potężnych 32-bitowych możliwości przetwarzania, precyzyjnych funkcji analogowych, bezpieczeństwa i HMI. MCU KM3x zapewniają bezpieczeństwo poprzez wykrywanie sabotażu ze znacznikiem czasu dla różnych aplikacji EV.
  • Złącza średniego napięcia MX150 firmy Molex zostały zaprojektowane, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu przemysłu motoryzacyjnego na systemy elektryczne 48V. Złącza oferują wstępnie zmontowaną obudowę zabezpieczającą położenie zacisków i jednoczęściową obudowę o skoku 3,50 mm do zastosowań w motoryzacji, pojazdach użytkowych, energetyce i nie tylko.
  • Zintegrowany stereofoniczny zestaw AVAS AEKD-STEREOAVAS firmy STMicroelectronics zapewnia platformę demonstracyjną i prototypową dla akustycznego systemu ostrzegania pojazdu (AVAS). AVAS jest przeznaczony do emitowania dźwięków ostrzegawczych pojazdu i ostrzegania pieszych o obecności pojazdów z napędem elektrycznym.
  • Samochodowy monitor akumulatorów 18S BQ79718-Q1 firmy Texas Instruments zapewnia bardzo dokładne pomiary napięcia ogniw dla maksymalnie 18 modułów akumulatorów w wysokonapięciowych systemach zarządzania akumulatorami (BMS) dla pojazdów HEV i EV. 
  • Moduły 1200V CoolSiC™ M1H firmy Infineon Technologies zapewniają doskonałą niezawodność bramka-tlenek, co jest możliwe dzięki najnowocześniejszej konstrukcji wykopu. Dzięki możliwości dostosowania modułów do różnych potrzeb aplikacji, zapewniają one różne korzyści wynikające z pracy z wyższą częstotliwością w celu zmniejszenia kosztów systemowych i operacyjnych szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych lub systemów energii słonecznej.

Aby przejrzeć zasoby EV/HEV firmy Mouser, odwiedź stronę: https://resources.mouser.com/ev-hev/

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Mouser Electronics Poland
Mouser Electronics Poland
ul. Wyscigowa 56e, Wrocław
tel.  +48 71 749 74 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl