Bosch Rexroth i Schubert rozszerzają 40-letnią współpracę w zakresie projektowania - PROJEKTOWANIE - AUTOMATYZACJA - BOSCH REXROTH - NAPĘDY - CTRLX AUTOMATION - SCHUBERT
Mouser Electronics Poland   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Amper.pl sp. z o.o.  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Bosch Rexroth i Schubert rozszerzają 40-letnią współpracę w zakresie projektowania
drukuj stronę
poleć znajomemu

Bosch Rexroth i Schubert rozszerzają 40-letnią współpracę w zakresie projektowania

Bosch Rexroth i Schubert rozszerzają 40-letnią współpracę w zakresie projektowania
fot. Bosch Rexroth AG

Jeden z największych na świecie producentów maszyn pakujących potwierdza kontynuację współpracy w dziedzinie automatyzacji z firmą Bosch Rexroth. Firma Schubert planuje wprowadzenie najnowszej generacji napędów bezszafkowych opartych na platformie ctrlX AUTOMATION.

Bosch Rexroth AG oraz firma Gerhard Schubert GmbH, specjalizująca się w produkcji zrobotyzowanych maszyn pakujących, określiły ramy dalszej współpracy. Dotychczasowa współpraca, rozpoczęta niemal 40 lat temu, została przedłużona na kolejne 4 lata. W planie jest wprowadzenie najnowszej generacji napędów bezszafkowych opartych na platformie ctrlX AUTOMATION. 

Podpisując nową umowę, obie firmy podkreśliły swoje zaangażowanie w kwestie jakości, realizacji usług oraz terminowości dostaw. Firmy planują wprowadzenie najnowszej generacji napędów bezszafkowych opartych na pakiecie ctrlX AUTOMATION oraz współpracę nad innymi wspólnymi projektami. 

Ralf Schubert, dyrektor zarządzający ds. technologii w firmie Gerhard Schubert GmbH, wyjaśnia: „Kolejna generacja napędów bezszafkowych opartych na ctrlX DRIVE będzie kluczowym komponentem przyszłych generacji naszych maszyn. Ponieważ Bosch Rexroth zapewnia także wsparcie techniczne na najwyższym poziomie, bardzo cieszymy się z przedłużenia tej udanej współpracy”.

Steffen Winkler, wiceprezes ds. sprzedaży w dziale rozwiązań z zakresu automatyki i elektryfikacji dla przedsiębiorstw firmy Bosch Rexroth, ma za sobą kilka lat bliskiej współpracy z firmą Schubert: „W przeszłości często realizowaliśmy wspólne pomysły, które początkowo zaledwie kilka osób traktowało poważnie, ale ostatecznie okazywały się wielkim sukcesem”.

Bosch Rexroth projektuje napędy we współpracy z producentem maszyn do pakowania, firmą Schubert, od połowy lat 80. Ta współpraca zaowocowała już kilkoma innowacjami, które odmieniły rynek, takimi jak napęd do bezszafkowych maszyn do pakowania oraz robot transportowy Schubert Transmodul.

Źródło: Bosch Rexroth

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
Bosch Rexroth Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 102/104, Warszawa
tel.  +48 22 738 18 00
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl