Rozszerzony wybór aparatury kontrolno-pomiarowej NI w ofercie Farnell - NATIONAL INSTRUMENTS
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Rozszerzony wybór aparatury kontrolno-pomiarowej NI w ofercie Farnell
drukuj stronę
poleć znajomemu

Rozszerzony wybór aparatury kontrolno-pomiarowej NI w ofercie Farnell

Rozszerzony wybór aparatury kontrolno-pomiarowej NI w ofercie Farnell
fot. NI

Farnell staje się globalnym partnerem dystrybucyjnym, dołączając do rosnącej sieci autoryzowanych dystrybutorów firmy NI, aby pomóc klientom spełniać rosnące wymagania z zakresu testów i pomiarów.

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, ogłosił dziś wspólnie z NI mianowanie Farnell autoryzowanym dystrybutorem aparatury NI. Oznacza to, że Farnell poszerza swój wybór produktów o wytwarzane przez NI, sterowane programowo rozwiązania z zakresu testów i pomiarów, przeznaczone dla małych, średnich i dużych firm. NI to wiodący producent automatycznych systemów testowania, wykorzystywanych w produkcji i w kontroli jakości. Rozbudowa oferty Farnell o wybór produktów marki NI pozwoli inżynierom na szybsze, dokładniejsze i efektywne testowanie, umożliwiając im poświęcanie większej ilości czasu na te pomiary, które wymagają ręcznego wprowadzania danych. Farnell to pierwszy partner dystrybucyjny NI, który prowadzi bezpośrednią sprzedaż i wsparcie techniczne na całym świecie. Firma oferuje teraz największy i najbardziej kompletny wybór sprzętu do testowania, dostępny u dystrybutorów świadczących usługi wysokiej jakości.

James McGregor, Global Head of Test & Tools w Farnell mówi: „Niezmiernie się cieszymy, że NI wybrało Farnell jako globalnego partnera dystrybucyjnego i liczymy na długą oraz pomyślą współpracę. Globalny zasięg i wieloletnie doświadczenia w dystrybucji aparatury kontrolno-pomiarowej, to jedne z ważnych atutów Farnell, podobnie jak szeroka baza klientów oraz zespół praktycznego wsparcia technicznego, który zapewnia naszym klientom pełną pomoc we wszystkich potrzebach związanych z testowaniem elektroniki. Nowe porozumienie z jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie producentów aparatury testowej da naszym klientom dostęp do zdecydowanie najlepszych narzędzi i systemów, które można skomponować na zamówienie. Dodanie marki NI rozbudowuje i polepsza naszą już dotąd wiodącą ofertę aparatury kontrolno-pomiarowej. Farnell angażuje się, aby dostarczać swoim klientom z całego świata najlepszy sprzęt i urządzenia do testowania, a dostęp do wyboru produktów marki NI pozwoli inżynierom przeprowadzać testy w sposób bezpieczny, precyzyjny i efektywny.”

Inżynierowie i przedsiębiorstwa cały czas mierzą się z wyzwaniami, związanymi z wprowadzaniem wysoce wydajnych i efektywnych produktów na rynek, mieszcząc się w coraz krótszych ramach czasowych. Aby utrzymać to tempo, klienci potrzebują szybszych i bardziej wydajnych sposobów na zdobywanie niezbędnej aparatury testowo-pomiarowej, adekwatnej do unikalnego zestawu wymagań: technicznych, finansowych, usługowych i związanych z lokalnymi warunkami. Razem, NI i Farnell, zapewniają inżynierom i przedsiębiorcom elastyczność, szybkość i wsparcie, potrzebne, aby spełniać wymagania stawiane przez klientów.

„Łączenie naszych klientów z odpowiednimi technologiami i usługami pomaga im zwiększyć tempo innowacji i lepiej służyć, tak swoim organizacjom, jak i klientom końcowym” – powiedział Jim Ramsey, vice president of the Global Partner program w NI. „Nasze partnerstwo z Farnell pomoże nam poszerzyć nasz zasięg na nowych rynkach oraz wyposażyć większą liczbę inżynierów w narzędzia i technologie, jakich potrzebują, by zmierzyć się z wyzwaniami, jakie pojawią się przy opracowywaniu kolejnych, przełomowych rozwiązań.”

Rozwiązania marki NI są dostępne w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w sklepie Newark w Ameryce Północnej oraz w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl