Farnell wprowadza nowe rozwiązania czujnikowo-programowe, oparte o produkty firm NI i Omega - SYSTEM CZUJNIKÓW - FARNELL - NATIONAL INSTRUMENTS - OMEGA - FLEXLOGGER - COMPACTDAQ
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell wprowadza nowe rozwiązania czujnikowo-programowe, oparte o produkty firm NI i Omega
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell wprowadza nowe rozwiązania czujnikowo-programowe, oparte o produkty firm NI i Omega

Farnell wprowadza nowe rozwiązania czujnikowo-programowe, oparte o produkty firm NI i Omega
fot. Farnell

Nowe rozwiązania firmy Farnell zostały zaprojektowane tak by zaoszczędzić czas i pieniądze klientów, którzy potrzebują monitorować temperaturę, badać niezawodność oraz oceniać pracę produktów w dłuższej perspektywie czasowej.

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, wprowadził nowe, konfigurowalne rozwiązanie, oparte o wysokiej jakości oprogramowanie do zbierania danych oraz sprzęt firmy NI, połączone z wiodącymi na rynku sensorami marki Omega. To konkurencyjne cenowo rozwiązanie eliminuje konieczność weryfikacji kompatybilności elementów zestawu, pozwalając klientom zaoszczędzić czas i pieniądze w trakcie monitorowania temperatury, testowania niezawodności i oceny pracy produktu w perspektywie całego czasu jego funkcjonowania. Farnell to jedyny globalny dystrybutor, który oferuje te szczególne zestawy rozwiązań.

Zespół ekspertów pracujących w firmie Farnell i odpowiadających za aparaturę kontrolno-pomiarową, sparował ze sobą powszechnie używany sprzęt i oprogramowanie, sięgając po produkty marek NI i Omega, by zagwarantować ich kompatybilność a także łatwość doboru rozwiązań. Sięgając po rekomendowane zestawy, inżynierowie mogą symulować prawdziwe środowisko, by mieć pewność że tworzone produkty będą spełniać specyfikację projektową, pracując dłużej i bardziej niezawodnie. Farnell świadczy też personalizowane usługi dopasowania zestawów i wsparcia technicznego, realizowane przez własną grupę ekspertów, spełniając tym samym indywidualne potrzeby klientów i dając szybszy dostęp do informacji potrzebnych podczas rozwiązywania problemów technicznych.

NI Omega Farnell sensor solutions

NI to wiodący na rynku producent automatycznych systemów kontrolno-pomiarowych, które pomagają inżynierom rozwiązywać najtrudniejsze na świecie problemy. Oferowane przez firmę, połączone programowo systemy, oferują nieograniczone możliwości i pozwalają na łatwe zintegrowanie istniejących narzędzi oraz procedur postępowania, prowadząc do korzyści płynących z wykorzystania danych w różnych aplikacjach i napędzając osiąganie pozytywnych rezultatów. Wszystkie z rozwiązań programowo-czujnikowych, dostępnych w firmie Farnell, opierają się o wykorzystanie wysokiej jakości sprzętu NI do zbierania danych oraz oprogramowania FlexLogger. Każdy z tych produktów idealnie nadaje się do testowania niezawodności i oceny pracy urządzeń w dłuższej perspektywie czasowej.

Kluczowe cechy i korzyści, płynące z oferowanych rozwiązań to:

  • Możliwość wymiennego stosowania komponentów: modułowa obudowa z jednym gniazdem pozwala na łatwe zmienianie zestawów czujników – po prostu poprzez wymienianie modułów w zależności od aplikacji. Obudowa i oprogramowanie są kompatybilne ze wszystkim z ponad 80 modułów CompactDAQ serii C firmy NI.
  • Przyjazność dla użytkownika: Oprogramowanie do rejestracji danych FlexLogger pozwala na konfigurację własnego interfejsu użytkownika z wykresami, tabelami i wskaźnikami sygnalizującymi stany alarmowe. System umożliwia testowanie wielu zmiennych za jednym razem, przyspieszając proces podejmowania decyzji, w porównaniu do analogicznego oprogramowania, w którym za jednym razem mierzona jest tylko jedna zmienna. Użytkownicy mogą ustawiać warunki wyzwalania się alarmów i rejestracji danych, a także dodawać panele operatora do wprowadzania danych i przekazywania testowych metadanych.
  • Kompatybilność: Rezultaty testów mogą być zapisywane w plikach kompatybilnych z Excelem (.csv) lub w otwartym standardzie binarnym .tdms, który z powodzeniem można użyć z dowolnym, własnym oprogramowaniem.

James McGregor, Global Head of Test, Tools and Production Supplies w firmie Farnell, powiedział: „Oferta firmy Farnell w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej koncentruje się wokół wsparcia klienta na każdym etapie jego prac – zarówno poprzez dostarczanie na rynek najlepszych produktów od wiodących producentów, jak i w tym przypadku – poprzez dostarczanie naszym klientom wartościowych usług dodatkowych. Jesteśmy bardzo podekscytowani myślą o niezmiernie szerokim zakresie aplikacji, które można obsłużyć dzięki naszemu partnerstwu z NI.”

Farnell oferuje pełny wybór wiodących na rynku narzędzi i materiałów potrzebnych do produkcji, dostarczanych wprost z magazynów, by wspierać projektowanie i testowanie elektroniki. Firma nie narzuca minimalnych wielkości zamówienia, a także prowadzi program zniżek edukacyjnych. Klienci mają bezpłatny dostęp do materiałów publikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów, a także do wspaniałej obsługi oraz do wsparcia technicznego, świadczonego w lokalnych językach przez 24 godziny na dobę w dni robocze.

Rozwiązania czujnikowo-programowe, oparte o produkty marek NI i Omega, są dostępne do nabycia z szybką wysyłką w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku oraz w sklepie Newark w Ameryce Północnej.

Źródło: Farnell

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl