Farnell wprowadza nowe rozwiązania czujnikowo-programowe, oparte o produkty firm NI i Omega - SYSTEM CZUJNIKÓW - FARNELL - NATIONAL INSTRUMENTS - OMEGA - FLEXLOGGER - COMPACTDAQ
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Farnell wprowadza nowe rozwiązania czujnikowo-programowe, oparte o produkty firm NI i Omega
drukuj stronę
poleć znajomemu

Farnell wprowadza nowe rozwiązania czujnikowo-programowe, oparte o produkty firm NI i Omega

Farnell wprowadza nowe rozwiązania czujnikowo-programowe, oparte o produkty firm NI i Omega
fot. Farnell

Nowe rozwiązania firmy Farnell zostały zaprojektowane tak by zaoszczędzić czas i pieniądze klientów, którzy potrzebują monitorować temperaturę, badać niezawodność oraz oceniać pracę produktów w dłuższej perspektywie czasowej.

Farnell, należący do koncernu Avnet, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, wprowadził nowe, konfigurowalne rozwiązanie, oparte o wysokiej jakości oprogramowanie do zbierania danych oraz sprzęt firmy NI, połączone z wiodącymi na rynku sensorami marki Omega. To konkurencyjne cenowo rozwiązanie eliminuje konieczność weryfikacji kompatybilności elementów zestawu, pozwalając klientom zaoszczędzić czas i pieniądze w trakcie monitorowania temperatury, testowania niezawodności i oceny pracy produktu w perspektywie całego czasu jego funkcjonowania. Farnell to jedyny globalny dystrybutor, który oferuje te szczególne zestawy rozwiązań.

Zespół ekspertów pracujących w firmie Farnell i odpowiadających za aparaturę kontrolno-pomiarową, sparował ze sobą powszechnie używany sprzęt i oprogramowanie, sięgając po produkty marek NI i Omega, by zagwarantować ich kompatybilność a także łatwość doboru rozwiązań. Sięgając po rekomendowane zestawy, inżynierowie mogą symulować prawdziwe środowisko, by mieć pewność że tworzone produkty będą spełniać specyfikację projektową, pracując dłużej i bardziej niezawodnie. Farnell świadczy też personalizowane usługi dopasowania zestawów i wsparcia technicznego, realizowane przez własną grupę ekspertów, spełniając tym samym indywidualne potrzeby klientów i dając szybszy dostęp do informacji potrzebnych podczas rozwiązywania problemów technicznych.

NI Omega Farnell sensor solutions

NI to wiodący na rynku producent automatycznych systemów kontrolno-pomiarowych, które pomagają inżynierom rozwiązywać najtrudniejsze na świecie problemy. Oferowane przez firmę, połączone programowo systemy, oferują nieograniczone możliwości i pozwalają na łatwe zintegrowanie istniejących narzędzi oraz procedur postępowania, prowadząc do korzyści płynących z wykorzystania danych w różnych aplikacjach i napędzając osiąganie pozytywnych rezultatów. Wszystkie z rozwiązań programowo-czujnikowych, dostępnych w firmie Farnell, opierają się o wykorzystanie wysokiej jakości sprzętu NI do zbierania danych oraz oprogramowania FlexLogger. Każdy z tych produktów idealnie nadaje się do testowania niezawodności i oceny pracy urządzeń w dłuższej perspektywie czasowej.

Kluczowe cechy i korzyści, płynące z oferowanych rozwiązań to:

  • Możliwość wymiennego stosowania komponentów: modułowa obudowa z jednym gniazdem pozwala na łatwe zmienianie zestawów czujników – po prostu poprzez wymienianie modułów w zależności od aplikacji. Obudowa i oprogramowanie są kompatybilne ze wszystkim z ponad 80 modułów CompactDAQ serii C firmy NI.
  • Przyjazność dla użytkownika: Oprogramowanie do rejestracji danych FlexLogger pozwala na konfigurację własnego interfejsu użytkownika z wykresami, tabelami i wskaźnikami sygnalizującymi stany alarmowe. System umożliwia testowanie wielu zmiennych za jednym razem, przyspieszając proces podejmowania decyzji, w porównaniu do analogicznego oprogramowania, w którym za jednym razem mierzona jest tylko jedna zmienna. Użytkownicy mogą ustawiać warunki wyzwalania się alarmów i rejestracji danych, a także dodawać panele operatora do wprowadzania danych i przekazywania testowych metadanych.
  • Kompatybilność: Rezultaty testów mogą być zapisywane w plikach kompatybilnych z Excelem (.csv) lub w otwartym standardzie binarnym .tdms, który z powodzeniem można użyć z dowolnym, własnym oprogramowaniem.

James McGregor, Global Head of Test, Tools and Production Supplies w firmie Farnell, powiedział: „Oferta firmy Farnell w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej koncentruje się wokół wsparcia klienta na każdym etapie jego prac – zarówno poprzez dostarczanie na rynek najlepszych produktów od wiodących producentów, jak i w tym przypadku – poprzez dostarczanie naszym klientom wartościowych usług dodatkowych. Jesteśmy bardzo podekscytowani myślą o niezmiernie szerokim zakresie aplikacji, które można obsłużyć dzięki naszemu partnerstwu z NI.”

Farnell oferuje pełny wybór wiodących na rynku narzędzi i materiałów potrzebnych do produkcji, dostarczanych wprost z magazynów, by wspierać projektowanie i testowanie elektroniki. Firma nie narzuca minimalnych wielkości zamówienia, a także prowadzi program zniżek edukacyjnych. Klienci mają bezpłatny dostęp do materiałów publikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów, a także do wspaniałej obsługi oraz do wsparcia technicznego, świadczonego w lokalnych językach przez 24 godziny na dobę w dni robocze.

Rozwiązania czujnikowo-programowe, oparte o produkty marek NI i Omega, są dostępne do nabycia z szybką wysyłką w sklepie Farnell w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, w serwisie element14 w Azji i krajach Pacyfiku oraz w sklepie Newark w Ameryce Północnej.

Źródło: Farnell

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz

Farnell, An Avnet Company
Farnell, An Avnet Company
ul. Canal Road , Leeds
tel.  00 800 121 29 67
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl