Pewnego razu w środku zimy, czyli premiera kolejnego zeszytu edukacyjnego od firmy Wiha - DZIECI - ZIMA - WIHA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Pewnego razu w środku zimy, czyli premiera kolejnego zeszytu edukacyjnego od firmy Wiha
drukuj stronę
poleć znajomemu

Pewnego razu w środku zimy, czyli premiera kolejnego zeszytu edukacyjnego od firmy Wiha

Pewnego razu w środku zimy, czyli premiera kolejnego zeszytu edukacyjnego od firmy Wiha

Już niebawem ukaże się drugi zeszyt edukacyjny dla najmłodszych od firmy Wiha. Tym razem wiodący producent narzędzi ręcznych zaprasza do zimowej przygody w Lesie Szwarcwaldzkim. Najmłodsi czytelnicy będą mieli kolejną okazję, by razem z Niedźwiedziem Wojtkiem, Jeżem Ignacym, Wiewiórką Hanią i Sową Anną zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Firma Wiha kontynuuje swój sezonowy cykl zeszytów edukacyjnych, tym razem zapraszając do zasypanego śniegiem Lasu Szwarcwaldzkiego. Na bohaterów czekają nowe sprawdziany, a na najmłodszych fascynująca historyjka oraz łamigłówki logiczne oparte na motywie przewodnim całego zeszytu. Labirynty, łączenie kropek, wyklejanki – to jedynie część zadań, z którymi przyjdzie się zmierzyć. Aby pomóc Wojtkowi, Ignacemu, Hani oraz Annie trzeba będzie wykazać się kreatywnością.

Celem firmy Wiha jest przede wszystkim zwrócenie uwagi na rzeczy tak ważne i istotne jak bezpieczeństwo, ochrona środowiska i przyjaźń. – Zależy nam, aby wartości, które powinny przyświecać każdemu z nas były przekazywane dzieciom już od najmłodszych lat. Dlatego zdecydowaliśmy się na wypuszczenie naszej serii o przygodach zwierząt w Lesie Szwarcwaldzkim. Mamy nadzieję, że zimowe spotkanie z nimi będzie równie udane, jak to jesienne – mówi Maja Sikorska, Marketing Manager firmy Wiha.

Pewnego razu w środku zimy, czyli premiera kolejnego zeszytu edukacyjnego od firmy Wiha

Serie stworzą cztery zeszyty, z których każdy będzie poświęcony jednej z pór roku.

Zimowa odsłona zeszytu do samodzielnego wydruku ukazała się pod tym linkiem: https://www.wiha.com/media/pdf/ff/09/b2/Witaj_w_lese_ZIMA_01_21.pdf

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl