RENEX Group dystrybutorem Indium Corporation - SPOIWO LUTOWNICZE - RENEX - PASTA LUTOWNICZA - INDIUM
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności RENEX Group dystrybutorem Indium Corporation
drukuj stronę
poleć znajomemu

RENEX Group dystrybutorem Indium Corporation

RENEX Group dystrybutorem Indium Corporation
fot. RENEX

Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu kolejnej współpracy dystrybucyjnej – tym razem ta, jedna z największych polskich firm z branży elektronicznej, będzie dostarczać na polski rynek produkty Indium Corporation – jednego z trzech największych światowych producentów spoiw lutowniczych.

Indium Corporation produkuje szeroką gamę past lutowniczych używanych w procesach niewymagających czyszczenia typu no-clean i zmywalnych wodą. W standardowej ofercie tego producenta znajduje się obecnie ponad 220 rodzajów spoiw i topników o różnych składach chemicznych do szerokiego spektrum zastosowań.

Założona w 1934 roku w Stanach Zjednoczonych Indium Corporation jest dziś podmiotem międzynarodowym, opracowującym najnowocześniejsze technologie i materiały, spośród których wyróżniają się pasty lutownicze stopu SAC305. Dzięki doświadczeniu i wiedzy Indium Corporation stworzone spoiwa cechują się wysoką stabilnością parametrów w środowisku produkcyjnym i pozwalają na uzyskanie wysokiej powtarzalności drukowania. Pasty tej serii charakteryzują się również doskonałym zwilżaniem do metalizacji bez zawartości ołowiu oraz wyjątkową wyjątkowo małą podatnością na tworzenie się pustek w spoinach (void), nawet przy lutowaniu BGA i CSP. Ponadto spoiwa te cechują się wysoką wydajnością przepływu przez otwory (apertury) szablonów i zwiększają ich żywotność.  Są to więc produkty pozwalające na uzyskanie najwyższej jakości nadruku, wysokowydajne - opracowane ściśle dla realizacji potrzeb współczesnych linii produkcji elektroniki.

– Współpraca jaką nawiązujemy z Indium Corpotation to trzecia już umowa partnerska Grupy RENEX w ostatnich miesiącach (wcześniej HGTECH i JBC – przyp. autora). Pokazuje to jak ogromny potencjał ma polski rynek produkcji elektroniki. Cieszymy się, że do grona partnerów naszej Grupy dołącza producent najwyższej jakości spoiw lutowniczych. Pozwoli nam to na dostarczanie jeszcze szerszej oferty produktów realizujących wszystkie potrzeby naszych klientów – od doradztwa i szkoleń przez urządzenia po produkty zużywalne. Umowa ta jest efektem lat ciężkiej pracy zespołu RENEX, które sprawiły, że możemy dziś współpracować z najlepszymi producentami na świecie i dostarczać naszym partnerom produkty najwyższej jakości – komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić, właściciele RENEX Group.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
RENEX
ul. AL. Kazimierza Wielkiego 6E, Włocławek
tel.  54 231-10-05
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl