Dzikie karty na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2020 do zdobycia podczas Warsaw Industry Week - RENEX - MISTRZOSTWA W LUTOWANIU - WARSAW INDUSTRY WEEK
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Dzikie karty na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2020 do zdobycia podczas Warsaw Industry Week
drukuj stronę
poleć znajomemu

Dzikie karty na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2020 do zdobycia podczas Warsaw Industry Week

Dzikie karty na Mistrzostwa Polski w Lutowaniu 2020 do zdobycia podczas Warsaw Industry Week
fot. RENEX

Grupa RENEX ogłosiła, że pierwszego i drugiego dnia Targów Warsaw Industry Week zostaną zorganizowane konkursy, w których główną nagrodą będzie pewny udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Polski w Lutowaniu RSC 2020.

Chętni zmierzą się krótkim zadaniem polegającym na wylutowaniu przekroju komponentów na płytce PCB. Wykonanie zostanie ocenione przez sędziego zgodnie ze standardami IPC stosowanymi podczas RENEX Soldering Championship (Mistrzostw Polski w Lutowaniu).

Jak podkreślają organizatorzy, to wyjątkowa okazja na zapewnienie sobie pewnego udziału w przyszłorocznej – piątej już - edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu. Zawody te z roku na rok cieszą się coraz większym prestiżem i uznaniem w branży produkcji i naprawy elektroniki.

Zapisy do udziału w konkursie będą prowadzone na stoisku RENEX (hala E, numer 210) na bieżąco - 13. i 14. listopada.

W dniach konkursu odbędzie się również wydarzenie specjalne – Pojedynek Człowieka z Robotem – w trakcie którego czołowi polscy specjaliści w lutowania, reprezentanci kadry Polski, zmierzą się z najwyższej klasy robotem lutowniczym. Pierwszego dnia konkursu w szranki staną Robot Lutowniczy REECO oraz Mistrz Polski w Lutowaniu 2016 – Grzegorz Maliszewski. Drugiego z robotem zmierzy się Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu 2019 – Adam Troszyński.

Jest to już drugie tego rodzaju wydarzenie. Pierwsze odbyło się w trakcie tegorocznych Mistrzostw Polski w Lutowaniu kiedy to z czasem lepszym o 3 sekundy nad robotem zwyciężył Michał Czerwiec – Mistrz Polski w Lutowaniu z 2018 roku.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stoisko Grupy RENEX (hala E numer 210 i 107).

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
RENEX
ul. AL. Kazimierza Wielkiego 6E, Włocławek
tel.  54 231-10-05
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl