Nowa bezpłatna usługa przygotowania procesu nadruku pasty lutowniczej - PASTA - PŁYTKI DRUKOWANE - RENEX - PASTA LUTOWNICZA
Farnell, An Avnet Company   Przedstawicielstwo Handlowe Paweł Rutkowski   Relpol SA  

Energetyka, Automatyka przemysłowa, Elektrotechnika

Dodaj firmę Ogłoszenia Poleć znajomemu Dodaj artykuł Newsletter RSS
strona główna Aktualności Nowa bezpłatna usługa przygotowania procesu nadruku pasty lutowniczej
drukuj stronę
poleć znajomemu

Nowa bezpłatna usługa przygotowania procesu nadruku pasty lutowniczej

Nowa bezpłatna usługa przygotowania procesu nadruku pasty lutowniczej
fot. RENEX

Powszechnie szacuje się, że około dwóch trzecich wad powstających w toku produkcji pakietów elektronicznych jest wynikiem błędów na etapie nadruku pasty lutowniczej. W odpowiedzi RENEX Group wprowadza nowość na rynku - zupełnie bezpłatną usługę doradztwa w zakresie profesjonalnego przygotowania całościowego procesu nadruku pasty lutowniczej.

Zupełnie bezpłatna, kompleksowa usługa - obejmująca niżej omówione elementy - będzie realizowana przez specjalistów RENEX na miejscu - w przestrzeniach produkcyjnych zainteresowanych firm. W jej zakres wchodzić będzie pełne przygotowanie całego procesu nadruku pasty lutowniczej. Inżynier aplikacji realizujący usługę pomoże właściwie sprofilować piec lutowniczy pod dany rodzaj pasty i przedstawi najistotniejsze parametry w procesie nadruku pasty i ustawień drukarki. Innowacyjna usługa obejmować będzie także bezpłatną, szczegółową analizę w zakresie inspekcji RTG, a wszystkie działania zostaną oparte o produkty i urządzenia najwyższej klasy światowych marek – SolderStar, Indium i SEC.

Pasta lutownicza
Bezpłatną usługę dopełnią szczegółowy raport w zakresie inspekcji RTG wykonanych testów oraz raport graficzny z wykonania profili lutowniczych. Ponadto zainteresowanym będą przekazywane materiały - pasty pozwalające na dalsze udoskonalanie procesu we własnym zakresie.

 – Ta zupełnie nowa usługa pozwoli wielu firmom, na zredukowanie w pełni niepotrzebnych kosztów wynikających z błędów w nadruku pasty lutowniczej. Udostępniając nieodpłatnie wiedzę i doświadczenie wypracowane naszą firmę chcemy wspierać naszych partnerów w tym trudnym czasie. Wierzymy, że takie działania pozwolą zminimalizować negatywne skutki kryzysu i możliwie najszybciej przywrócić całej branży wcześniejsze wskaźniki. Usługa wpisuje się w naszą misję wspierania rozwoju branży elektronicznej. Zachęcamy wszystkich do skorzystania i w prosty, nieodpłatny sposób do zwiększenia rentowności swojej produkcji – komentowali Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić, właściciele RENEX Group.

Nowa usługa jest częścią szerokiej oferty szkoleń i usług doradczych z zakresu automatyzacji procesów produkcyjnych realizowanych przez RENEX Group w ramach CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWEGO RENEX.

follow us in feedly
REKLAMA

Otrzymuj wiadomości z rynku elektrotechniki i informacje o nowościach produktowych bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapisz się
Administratorem danych osobowych jest Media Pakiet Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: biuro@elektroonline.pl. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz:  
Twój pseudonim: Zaloguj
Twój komentarz:
dodaj komentarz
RENEX
ul. AL. Kazimierza Wielkiego 6E, Włocławek
tel.  54 231-10-05
$nbsp;
REKLAMA
REKLAMA
Nasze serwisy:
elektrykapradnietyka.com
przegladelektryczny.pl
rynekelektroniki.pl
automatykairobotyka.pl
budowainfo.pl